Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rexstyle86

    csendes tag

    Üdvözlet

    némi tapasztalat iránt érdeklődöm, hogy valaki ismeri e részletesebben a Behringer erősítőket?
    Ha igen, akkor mi a véleménye az EuroPower-4000 modellről, ugyanis elégcsábító darab, van is egy DEQ1024-es Equalizerem, csak aztán nehogy ráfázzak a vétellel, ha értitek mire gondolok.
    "szerintetek meg éri-e? megvenni a bolti 110.000 Ft-os árán egy ilyen erősítőt?"
    (természetesen hangosítási célokra és nem a hálószobámba)

    Hozzászólásokat Nagyon várom :DD

    [ Szerkesztve ]

    ... Mindennap egy alma, és a doktor alma!...

  • KveZ

    tag

    válasz rexstyle86 #1 üzenetére

    Szerbusz!

    Én dolgoztam jópár hangcuccal, és a tapasztalataim alapján:
    EP-4000 semmi képpen ne vegyél. ÁTVERÉS! Ugyan az a belseje mint az EP-2500-nak.
    Annyi a külömbség, hogy a táp nagyon kicsiben eltér, de ez sem jelent semmi.
    Az eq az rendben van, bár ilyennel nem dolgoztam csak MA-val.
    Azt ajánlom nézzél szét az erősítő használt piacon (djborze.hu). Nagyon sok remek darabot találni. Az EP-2500-ről még annyit, hogy az már megközelíti a nevét, de tudomásom szerint drágább is valamivel. Amit ajánlok ebben az árkategóriábam (használt: 80k; új: 100k) és teljesítményben: T-amp TA-2400 jó kis darab egy átlagos közép kategóriát képvisel és olcsobban ilyen nem nagyon találni, vagy ha ez nem elég akkor TA-3200 ezzel még nem találkoztam, viszont sok pozitívat hallottam felőle, használt ára 100k korüli.
    Üdv

    [ Szerkesztve ]

  • rexstyle86

    csendes tag

    válasz KveZ #2 üzenetére

    Aha, Hát nem tudom az ep-4000nek mondjuk a kakója 2 ohm-on van így lehet, hogy nem véletlen az a módosítás a tápegységen, hogy biztonságban feltudjon venni megfelelő mennyiségű áramot és teljesítményt.

    Az EQ-m pedig frankón teszi a dolgát nagyon szép hangja van és a Gerjedésgátlónak a gyári beállításai is nagyon szuperek, igazán hatékony hatékony.

    de minden esetre köszi az infót mert nem vettem mondjuk jobban szemügyre ezt a két erősítőt. bár az EP1500-ra és a 2500-ra azt mondják hogy egész jók az árukhoz képest.

    a keverőikről meg annyit, hogy csak szemetesláda bélésnek használnám.

    xD

    [ Szerkesztve ]

    ... Mindennap egy alma, és a doktor alma!...

Új hozzászólás Aktív témák