Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    félisten

    válasz Shadowguard #172 üzenetére

    de kellemetlenül nagy százalékban a CT kapja a lövést még fekvő ellenfélnél is és így nehézkes fejleszteni a csapatot.

    Nincs erre jó megoldás, én úgy csináltam a kivégzést, hogy először +stb dmg LRM-ekkel felborítom a célpontot, aztán jött az Awesome 3db PPC-vel, és ha kellett, akkor a Battlemaster 1 Large Laser ++ és 6 Medium Laser ++ fegyverzettel.

    Csakhogy nem egyszer előfordult, hogy szépen lelövöm a lábáról a páncélzatot, majd óvatoskodom a lövésekkel, erre mellé lő egy-kettőt, és végül a feláll a célpont. Aztán meg jött az, hogy mindhárom PPC eltalálta, és levitte nem csak a lábat, de a side torsot is (máris nem lesz 3db Salvage)...

    Úgyhogy én már nem szórakozokkal ezzel. Dögöljön meg mind, oszt jó lesz...

    Egyébként azon gondolkoztam van-e értelme vegyes medium-heavy csapatot vinni magammal... :F Van eltéve egy BL-6-KNT és egy harmadik ON1-K, tudnék menni full heavy teammel is.

    Én úgy vettem észre, hogy nem érdemes kisebb csapattal menni, mint amit tudsz, nem fogsz a kisebb drop tonnage miatt több pénzt vagy kisebb ellenfeleket kapni.

    Mondjuk az ON1-K az a Mech, amit sose használnék (a Black Knight, a Cataprach és a King Crab mellett - annyira csúnyák....).

    (bár tegnap a Panzyr missziónál meg pont kellett, utolsó körben szedtem le a tornyot így is)

    Én most éppen ott akadtam el. Megpróbálnám megmenteni a sérülteket, de egyszerűen nem érek a közelbe a 3 meg 4-et mozgó roham-mechekkel. Ha meg az egyikkel sprintelek, akkor meg valamelyik kommandós APC csúszik be a bázisra. Tiszta agyrém. :P

    Ja, és egy kérdés: ER és Pulse felszerelést is lehet majd találni random vagy azoknak van valami speciális követelménye?

    Én LosTech cuccott eddig csak abban az egyik küldetésben láttam / kaptam, amikor az SLDF bázison vagyunk a hercegkisasszonnyal. Se előtte, se utána...

    [ Szerkesztve ]

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák