Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Freespace

    tag

    Sziasztok, egy olyan problemam lenne hogy a gepem egyszeruen elfelejtett mindent, ugy ertem hogy ha ramegyek egy programra egybol telepiteni akarja, pl a wordot. A billentyuyet kiosztast se lehet valtoztatni. Eltunt a hatterkep is. Ugy keydodott hogy windows felhasynalo vlasytasnal kiirta hogy nincs elg hely a felhasynaloi fajlok betoltesere. Aztan nagy neheyen sokadjara belepett, akkor toroltem egy ket fajlt (zene+film( es mikor ujrainditottam mar ilyen volt. Nem reg volt mar ilyen de akkor utanna ha toroltem visszaallt az eredeti allapotra. Most kb 700Mb syabad hely van a C-n, szoval ayyal nem lehet gond. Szerintetek vegleg elvesztek a beallitasaim meg a programo

    Elore is koszi a helpet

  • Freespace

    tag

    Sziasztok,

    Végső elkeseredésemben írok, hátha Ti tudtok segíteni.
    A probléma a következő: Adott egy gép amit most raktam össze:
    Alaplap: GA-MA78GM-S2H (rev. 1.1)
    Proci: AMD Athlon X2 7750 (2.7Ghz)
    RAM: 2x1Gb Geil Ultra
    Táp: Chieftec 360W

    Elöször XP-t akartam telepíteni rá de mindig ugyanott (35. perc) megakadt és ujraindult, probáltam többféle verzióval is. Aztán alaplapi kártyával és Ati HD3850-essel is, de sehogy. Aztán feltettem a Windows 7-et, simán felment. De sajnos pár perc után újraindult, amikor valami erőforrás igényesebb progi futott. Ekkor elővettem az Everestet és elkezdtem terhelni egyesével a procit, memoriát stb. Kb. 4 percig ment a teszt és amikor leállítottam mindig újraindut. Ekkor megpróbáltam egy másik táppal is de a probléma megmaradt.
    RAM-okat próbáltam külön külön is, de akkor is ugyanez volt.
    Tehát amire gyanakszom hgy proci vagy alaplap, esetleg memória.

    Akinek lenne ötlete ne tartsa magában!

    Üdv.

Aktív témák