Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ló úr

    őstag

    válasz DroiDMester #17191 üzenetére

    Driversweeperrel legyalultam mindent előtte,aztán ment fel az új driver a VGA-hoz. Bolba vettem csütörtökön vaci új a kari,én bontottam ki,én raktam a gépbe bele.Winem kb. 1 hónapos,szal az se lehet tönkremenve. Aprocim tuningolva van,de 1 órát ment a prime 95 alatta semmi hibát nem érzékelt,lefuttattam 2 tesztet is,1 et a procira egyet a ramokra meg a procira,mindegyiken átment simán. Minden garanciális a gépemben,nincsennek agyonhasználva,meg semmi.Bios defaulton van,csak az alaplapi VGat kapcsoltam le,vagyis átállítottam,h a PCI express legyen az elésődleges,mert a lapomon sajna csak így lehet,teljesen kikapcsolni nem engedi,nincs olyan bios beállítás,a régiben sem volt az új biosban sincs!VGA nincs tuningolva,alapértékeken használom,egy jól szellőző házban,ventilűtorokkal megtámogatva,nem melegedik túl,furmark alatt is max 70 fokig ment fel a gyári hűtésével!Régebben egy HD 4850 volt a gépemben,azt eladtam,aztán egy kis ideig,kb. 2-3 hétig az integrált HD 4200 ast használtam,aztán jött ez.

    "Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

Új hozzászólás Aktív témák