Hirdetés
- Gaming notebook topik
- Mini PC
- NVIDIA GeForce RTX 4080 /4080S / 4090 (AD103 / 102)
- Házimozi haladó szinten
- GeForce RTX 5060 Ti: Ha az ár jó, minden jó (lenne)
- nVidia GeForce GTX 1070 / 1070 Ti / 1080 (GP104)
- Apple MacBook
- Amlogic S905, S912 processzoros készülékek
- Soundbar, soundplate, hangprojektor
- Milyen videókártyát?
-
PROHARDVER!
Tisztelt topiclakók! Tudomásunkra jutott, hogy néhány fórumozó anyagi érdek(eltség)ei szerint tesz hozzászólásokat a topicban. Nyomatékosan kérem őket, hogy e tevékenységüket azonnal és végérvényesen hagyják abba, mert ahogy eddig, úgy ez után is független, érdekektől nem vezérelt és szakszerű hozzászólásokat szeretnénk látni a topicban, hiszen ez szolgálja a közösséget.
Új hozzászólás Aktív témák
-
szijartg
őstag
Srácok, van egy kis gondom. Adott egy tv, de olyan helyen ahová nem akarok koaxot húzni. Viszont 2019-ben egyik hazai szolgáltatónak sincs appja ami menne okos tv-n (Samsung Tizen). Se AppleTV-n.
Olvastam, hogy lehet van olyan androidos box amire könnyedén fel tudnám telepíteni a Horizon GO appot. Létezik ilyen? Valaki használja így? -
szijartg
őstag
válasz
Ejelhar #29687 üzenetére
Köszi srácok.
Első verzióban az a baj, hogy a padláson keresztül kéne vinni a kábelt... sajnos ilyen hosszú HDMI-t még nem láttam. Így ezt kihagyom.(#29688) digikábeles
Ebben az a baj, hogy szerintem fullHD-t vagy esetleg BD-t már nem tudna wifin átvinni. Felejtős.(#29689) robi-k
Ez lesz a legjobb megoldás. Néztem már ilyen splittert csak itthon 20k lenne. Külföldön nem is néztem. Köszi a linket.
Csatornában 2 CAT kábel simán elfér. Úgyis van otthon egy csomó!
Meg is rendelem hamarosan. Köszi! -
szijartg
őstag
Akadt egy kis gondom, és arra keresek megoldást.
Jelenleg egy nagy 2D plazmán tv-zek. Gép a tv közelében van, HDMI kábellel van átlőve a hang, kép. XBMC-t használok win7 alatt. Hozzá Constellation nevű progit az apple telefonon amivel tudom frankón irányítani az XBMC-t.
A probléma az lesz, hogy a TV át fog kerülni egy másik szobába, sajnos a gép marad!
HDMI kábelt nem tudok átvezetni a falba épített gége csőbe, de egy Cat5-6-os kábelt simán.
Ezért keresnék egy olyan "eszközt" amivel egyszerűen össze tudom hozni, hogy az X szobában levő gépen tárolt adatokat (.mkv, BD25, BD50) simán meg tudjam nézni az Y szobában.
Gépet nem akarom kiváltani egy asztali fullos lejátszóval, mert felesleges lenne számomra.
Ötletek?
Új hozzászólás Aktív témák
Szakmai topikban tilos hozzászólások formájában hirdetni valamint hirdetéseket linkelni!
- Eladó Philips 70PUS6724/12 70 4K UHD Smart TV Ambilight-tal Csak 110.000 Ft!
- SAMSUNG (SP-LSP7TFAXXH) 120" DLP LÉZER TV ! MAX 300CM !!!! AKCIÓ!
- Újszerű, egyszer kipróbált Zoom LiveTrak L-8 többsávos kompakt keverőpult
- Marantz SR 7009 házimozi erősítő
- Denon AVR-X4400H 11.2 csatornás házimozi erősítő, távirányítóval, dobozában, makulátlan külsővel
- Beszámítás! Dell Optiplex 3080 SFF asztali számítógép - i5 10505 8GB RAM 256GB SSD Intel UHD 630 IGP
- Samsung Galaxy A20e 32GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- GIGABYTE B650 UD AX WiFi AM5 DDR5 alaplap bontatlan csomagolásban 3 év garancia 27% áfa
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T470s - i5-6GEN I 8GB I 256GB SSD I 14" FHD I Cam I W10 I Garancia!
- Új szintre emelnéd a géped sebességét? Ne várj tovább!
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest