Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .tnm

    addikt

    válasz dzsi2006 #3113 üzenetére

    nekem Xp alatt volt némi bajom a hanggal (DTS engedélyezés mellett a játékok nem indultak el és bezárni se lehetett őket, meg kilépni se) [bár nekem m2n-sli van, de a hangchip elvileg ugyanaz]
    tegnap sikerült megoldanam a problémát, long-shot, de hátha neked is segít -már amennyiben van ilyen állítási lehetőség Vista alatt is, tehát:
    Vezérlőpult >hangok, hangerő fül, hangszoróbeállítások, haladó gomb>új ablak nyílik, és a teljesítmény fülön a mintavételezési átalakítás minőségét vedd vissza eggyel, azaz álljon középen
    mégegyszer: angol XP-m van, szal nem biztos, hogy:
    1, ilyen van XP-ben is
    2, így fordították őket
    3, megoldja a problémádat

    angolul valahogy így néz ki:
    Contrpl Panel > Sound and Audio Devices -- Volume : Speaker settings > Advanced -- Performance : Sample rate conversation quality

    jah és még egy dolog, állítólag érdemes felrakni a legújabb beta Vista drivert (Asus honlapján meg lehet találni, ha rékeresel egy olyan kérdésre a FAQ-ban -persze angolul, hogy "miért nincs DTS Vista alatt m2n32-sli-nél")
    Remélem valamelyik segít!

    szerk: rájöttem, hogy hülyeséget akartam írni, de az eleje benne maradt:)

    [ Szerkesztve ]

    It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

  • .tnm

    addikt

    válasz dzsi2006 #3120 üzenetére

    örülök, és nincs mit
    legalább ez a gyengéje is megoldódik (megoldódni látszik) ennek a lapcsaládnak
    [mert amúgy teljesen elégedett vagyok vele]

    It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

Új hozzászólás Aktív témák