Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • martin555

    aktív tag

    válasz kobipeti #81006 üzenetére

    engedelmet kérek, a topicjában is megkérdeztem de nem tom azon mennyire járnak (HSZ-ek alapján)

    tehát kérdésem:

    okostelót szeretnék vásárolni, "kinőttem" a 4 collos Samsung galaxy S advance-t.

    rábeszéltek ismerősök, meg láttam már sokak kezében valamilyen "kínai brand" telót.

    5 collos telót keresek, plusz -minusz azaz kicsit lehet mégnagyobb is de azért nem note-méretű eszközt keresek. a 4coll már nagyon kevés azért nekem.

    szép kijelzőt keresek de nem vagyok túlzottan igényes, standard felbontás elég. jó betekintési szög jó lenne, IPS panel? (autóban a gyerekek filmet néznek néha rajta)

    karcolás-álló képernyő előnyben.. i9070-en a gorilla glass bejött, sokat védett, nekem az elég, fóliázni annyira nem szeretnék, vigyázok inkább rá (tok, zseb)

    normális chipsetet keresek, mi a jó most? procikban? inkább az energia "takarékosság" érdekel még adok érte több pénzt is , NEM a haveroknak felvágás érdekel hogy a PI értékét milyen gyorsan számolja ki!

    nem a "leges-legócóbb" készüléket keresem, ha valami épkézláb eszköz is elérhető lenne, szánok rá zsetont hisz x évig ez lenne most.

    sokat fényképezek, de csak közelit, tehát elfogadom a rendes objektiv nélküli mobilos fényképezést. bár az i9070 -nek az 5 megás fényképezője okés, de azért most vennék egy kicsit jobbat (nem lumia 39 megásra gondolok, nem is vennék microsoftot semmi képpen sem, csakis android)

    akku is lehetne normális. hangszóró is használom néha, ha valamelyiken szarabb kérlek jelezzétek..

    dual SIM nem érdekel, az nem számít!

    GPS -ről hallottam hogy van klón teló amiben nem megy vagy szoftverrel bűvészkedni kell, GPS kell!

    ugyanezt hallottam hogy bizonyos galaxy S3 klónoknál nem műx a mozgásszenzor, nem fordítja el a képernyőt..

    atomstabil, tehát lehetőleg szopásmentes telót keresek, nem a legócóbbat. amihez van jó stabil főzött rom, felrakom aztán megy, nem hekkelem tovább.

    jó lenne ha USB OTG támogatást tudna (lehet ez csak rom kérdése) de ez se fontos..

    gondolom ezekbe mind lehet microSD kártyát tenni, azt is szeretném

    (nincs olyan ami hardver-billentyűzetes klónteló? azt felejtsem el?)

    kérlek tisztelt emberek, erre adjatok pár konkrét típust, ha lehet, konkrét, megbízható ebay-os vagy akármi konkrét megvásárlási linkekkel, és akkor elkezdek utánanézni. köszönöm előre is.

    POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

  • martin555

    aktív tag

    válasz nimfas #81101 üzenetére

    sziasztok!

    alábbi kérdésemre (HSZ 81053) [link]

    alábbi javaslatot kaptam eddig:

    Concorde SmartPhone Blackbird 16GB Dual SIM okostelefon ezüst

    vagy

    Concorde SmartPhone 5005 NFC 16GB Dual SIM okostelefon fekete

    mi a véleményetek a két telóról?

    POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

  • martin555

    aktív tag

    válasz martin555 #81157 üzenetére

    hát.. 80 ezer forint(kis plusz minusz ha rádumálnak, de max a száz..) körül keresek telót, régi ismert brand-ek (samsung és társai) vagy kínai uj brand-ek..(melyeket viszont NEM ismerek) (kínai "klón"okat szándékosan nem említem, ugye jól teszem?)

    kijelző mindegy már mind szép úgyis, nem vagyok pixelhajhász se, DE 5 COLL minimum , de ettől sokkal nagyobb sem mert nekem az már elveszti a "telefon" funkcióját , = NEM note kell (4" már nagyon kevés nekem a jelenlegi galaxy S advance i9070-nel)

    mindegy hány mag, energia"takarékosság" inkább előnyben + nem értek "ennyire" hozzá, nem hajhászom a 8 magot! (root-olgatni, cook-olgatni tudok) pillanatot ki birok várni el voltam a 2 magos i9070-nel is, inkább a "stabil kiforrot nem a dzsunka összevásárolt alkatrészes cucc" érdekel.

    "stabil megbízható" igen. lehetőleg szopásmentes VAGY kis olvasással, fórumozással támogatás van, pld orosz rom nekem tökjó de kínai dzsunkanyikinyaka és support sincs NEKEM NEM ÉRI MEG

    GPS működjön vagy működésre bírható legyen

    "normális" (nem canon EOS stúdiófotó) háát,, 8 megapixel körül? "rendesebb" ffényképezőst keresek

    ha nem fullplasztik hanem kicsit igényesebb a külső ház az welcome de nem kritérium

    magyar android nem számít jó nekem az angol is sőt, nem tom ez szempont -e

    NEM TÚL KIS akkut örömmel fogadnék! nem cél a pengevékony teló!

    nem szempont a dual SIM de hát nem is zavar.

    tudtok segíteni urak?

    magyarországi beszerzés is oké nekem, vagy link is jöhet ahonnan elvállalható a megrendelés az "ismert következményekkel" (tengeren túlról)

    POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

  • martin555

    aktív tag

    válasz terra052 #81250 üzenetére

    köszi, a XIAOMI redmi kétféle kivitele közt vacillálok,

    http://system-on-a-chip.findthebest.com/compare/173-428/MediaTek-MT6589-vs-Qualcomm-Snapdragon-400-MSM8228

    vodafone-os vagyok, és 200 mega netem van ami nekem elég úgy, hogy a 200 (igen kétszáz mega) lefogyása után bazira belassítva de hónap végéig "ingyenes korlátlan", na értitek. vidéki vagyok nem nagyvárosi, sztem itt csak ,na, nem értek a mobilnet generációkhoz, edge, 3G lefedettség ALATTI dolgok vannak.

    fog -e a Snapdragonos nekem ezzel a fajta mobiladattal menni? kis emailek beszinkronizálásához, 1-1 facebook üzenethez nekem az elég, de kell.

    (persze wifi van otthon de lekapcsolom mert viszont ez a . na nemtodom hsdpa? gprs? nagyon keveset fogyaszt, mint a GPS standby, kábé, ezért is szeretem.

    szóval na, segitsetek, a REDMI kétféle kivitele a snapdragon-os és a mediatek-es közt vacilálok, pro-kontra lista kéne nekem melyiket válasszam.

    ACEF rulez igen, FMOD és társai! PH! is rulez ! sok segítséget kaptam itt már, most is számítok építő jótanácsaitokra.

    POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

  • martin555

    aktív tag

    válasz WOT-H-A-C #81539 üzenetére

    Tisztelt Urak,

    bátorkodom feltenni a következő kérdést:

    hogy viszonyul egymáshoz egy XIAOMI Redmi 1S snapdragon-os, és egy galaxy S3 (ez utóbbi magyar forrásból , függetlenül vásárolva?)

    elsősorban nem ár szempontjából, hanem technikailag összehasonlítva. kinőttem a galaxy S Advance i9070-et ami 4collos, szerettem, nekem elég is volt, de valami nagyobb, 4,7-5 collos, i9070-nél jobb fényképezős androidos telót keresek, tetszik a xiaomi redmi 1s, és a snapdragon miatt remélhető a frisebb android is ehhez.

    POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

  • martin555

    aktív tag

    válasz WOT-H-A-C #81542 üzenetére

    kis infóra, támogatásra még szükségem van: nem az ár a döntő, nem ezer, se nem ötezer forinton múlik, hanem, hogy igényeimnek legjobban megfelelő telefont találhassak, remélve a prohardver fórumos támogatást is a döntésemhez, korábbi (telefon, PC alaplap stb) kérdéseimben is (3 évente teszem fel ezeket, nem 1 hetente) szóval hasonló egyéb kérdéseimben is megtaláltam azt a szakértő de kedves normális fórumot + tagokat akik építő szándékkal hasznosan segítettek. 5 coll körüli telót keresek, nem a jelenleg kapható leg-prémiumabbat (nem a pénz miatt hanem 90-130 ezer ft-ot telefonra mint eszköz magára már nem szánok) stabil normális vállalható középosztálybeli hardverrel, telefonos lehetőségekhez mért viszonylag jó fényképezővel, nem alulméretezett akkuval, lehetőleg cserélhető akuval, hogy lehessen zsebbe egy pótakku vagy ha autóstöltőn túlmelegszik és elkezd romlani az akku, relatív jó GPS-szel, eddig A-GPS is elég volt de csemege opciónak izgatja a fantáziámat a ruszki glonass. eddig néztem a LG-G2-t, a hátlapon levő hangerő gombokat nem tartom praktikusnak mert vastag szilikon tokot szeretek használni, TETSZIK a xiaomi redmi, a Snapdaronnal, mert talán ahhoz több android frissítés jön, néztem még a ZTE v5 red bullt, és mosteszembe jutott a galaxy s3. lényeg: természetesen nem akarok itt "nyűglődni" túl sokáig, és igaz, hogy bemásoltam kérdéseimet több helyre.. nagyon kultúráltan figyelmeztettél erre ezért hadd kérjek én is nagyon kultúráltan elnézést, ha esetleg kellemetlenséget okozhattam ezzel. tehát, nyitott kérdés lenne még, hogy jelenleg, olyan 60.000 ft környékig mi az a teló ami 5 coll, jó fényképező, stabil,, frissítést ígérő proci.

    köszi mindenkinek az eddigi tanácsokat is!

    POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

  • martin555

    aktív tag

    sziasztok, 30.000 ft körül vennék iskolás gyereknek telefont, androidost.

    https://www.banggood.com/Xiaomi-Redmi-9C-Global-Version-6_53-inch-2GB-32GB-13MP-Triple-Camera-5000mAh-MTK-Helio-G35-Octa-core-4G-Smartphone-p-1722240.html?cur_warehouse=HK&ID=6295403564636

    lenne ennél jobb ötletetek?

    köszi.

    POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

  • martin555

    aktív tag

    válasz Ájvé #139907 üzenetére

    nagyon köszi a választ, még annyit hozzátennék hogy ha lehetséges, eu raktáros telót keresnék, 2gb rammal el lennénk, akku bírja 1 napot, "5 coll felett" legyen a kijelző (ma már mind óriási) 30,000 ft körüli ár. köszi még1x.

    POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

  • martin555

    aktív tag

    válasz svgyula #139913 üzenetére

    üdv, ez a linkelt WISH cucc ez miféle teló? vállalható? valami topikját, tesztjét azért átolvasnám, hol találok róla többet? ez gondolom valami klónok támadása-cucc lehet.

    üdv!

    https://www.wish.com/product/5f17df81f1bcdc06aeb865cb?from_ad=goog_shopping&_display_country_code=HU&_force_currency_code=HUF&pid=googleadwords_int&c=%7BcampaignId%7D&ad_cid=5f17df81f1bcdc06aeb865cb&ad_cc=HU&ad_lang=HU&ad_curr=HUF&ad_price=16986.00&hide_login_modal=true&share=web

    [ Szerkesztve ]

    POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

Új hozzászólás Aktív témák