- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Azonnali informatikai kérdések órája
- A Windows 11 lett az úr az asztali PC-k piacán
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 5***(X) "Zen 3" (AM4)
- Intel Core i5 / i7 / i9 "Alder Lake-Raptor Lake/Refresh" (LGA1700)
- ZIDOO médialejátszók
- Samsung LCD és LED TV-k
- OLED TV topic
- Sony MILC fényképezőgépcsalád
- Ráfordult a célegyenesre a SiPearl első szerverprocesszora
Aktív témák
-
Probert75
addikt
válasz
silboy #23218 üzenetére
Ebből a Task killer leírásból kiderül számodra, hogy mennyire felesleges!
-
Probert75
addikt
válasz
fatal` #23175 üzenetére
Miért engem talál most meg mindenki? Mik nem kapnak jogot? Már az egyérintéses 2G-3G-s témát lezártuk. Nem én akarok ilyet hányszor mondjam el! Én a menübe irányítós 2G-3G widgetet használom! Miért ne tudnám kapcsolgatni a GPS-t? Lehúzom a teló rolóját, aztán bekapcsolom a GPS-t. Mi ezen olyan nehéz?
-
Probert75
addikt
válasz
domerator #23158 üzenetére
Nem akarok én itt segb...úgni senkit! Viszont ennyire szerintem se legyen valaki lusta és elkényelmesedett, hogy a feloldás után ne tudna odabökni eggyel többet annak a kijelzőnek. És én nem osztottam 1000-rel, osztotta más helyettem. Régebben én is kaptam hideget-meleget is egyaránt, de már hozzáedződtem.
-
Probert75
addikt
válasz
zho-lee #23152 üzenetére
Nem akarom magam ismételni, mert felesleges. Megválaszolták sokan a 2G-3G widget működését. Én is ezt használom és a menübe visz csak, ahol tudom állítani a 2G-t 3G-re valamint az adatforgalmat engedhetem vagy nem. A fórumtárs meg olyat kért, hogy ne a menübe vigye, hanem 1 érintésre váltsa a 2G-3G-t.
-
Probert75
addikt
válasz
qpakcovboy #22626 üzenetére
Arra gondolsz gondolom, hogy a teló netjét használod PC-n. Nekem galaxy ace-m van és abban van olyan lehetőség, hogy a Beállítások/Vez. nélküli és hálózatok/Int. megosztás és mobil Ap. Itt tudom USB-n kersztül a teló netjét használni. Nem lehet hogy neked is ott van és akkor nem kell egyéb progi rá.
Aktív témák
Hirdetés
- Trónok harca - Game of Thrones (sorozat)
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- EAFC 25
- Tőzsde és gazdaság
- Szeged és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Programozás topic
- Azonnali informatikai kérdések órája
- Motoros topic
- A Windows 11 lett az úr az asztali PC-k piacán
- További aktív témák...
- Apple 20W adapter gyári!!!! Bontatlan!
- Lenovo Thinkpad x13 i7-10610U 32GB RAM 512SSD Érintőkijelző
- Garancia! GAMER PC! Ryzen 5600X / RTX 3070 / B550 / 32GB 3200MHz /1Tb + 512Gb NVMe / 600w!
- iPhone SE2 64GB fekete, gyönyörű újszerű állapotban, 3db van, 85% 92% és 100% akkuval
- iPhone SE2 64GB 82% piros, saját dobozzal
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T450s - i5-5GEN I 12GB I 500GB SSD I 14" HD+ I Cam I W10 I Garancia!
- LG UltraGear Gaming Monitorok: FRISS SZÁLLÍTMÁNY -30%
- Azonnali készpénzes Intel i3 i5 i7 i9 12/13/14 gen processzor felvásárlás személyesen / csomagküldés
- Bomba ár! Dell Latitude 7390 2in1 - i7-8G I 16GB I 256SSD I 13,3"FHD Touch I HDMI I Cam I W11 I Gar
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450 R5 5500 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2060 Super 8GB SilentiumPC Signum SG1V TT 500W
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest