Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sbravub

    csendes tag

    sziasztok.

    Aktuális ajánlatotokat keresek 30 e Ft körüli tabletre. Ebben kérném a segítségeteket.
    Egy Samsung Galaxy Tab 3 Lite -ról váltunk. Gyerek használja 90%-ban és youtube-ozás a fő tevékenység. A Tab 3 Lite nál volt olyan tapasztalt, hogy huzamosabb ideig tartó youtube-ozásnál, elfogyott a memória szaggatni kezdtek a videók és be kellett zárni mindent és újra megnyitni. ezt leszámítva egyébként ezzel is meg voltunk elégedve.
    Más igény nincs.
    Méret: az előző 7" os volt, az ár az elsődleges szempont, ha a 7 az olcsóbb akkor most is jó lesz.
    Mindegy hogy milyen bolt , csak ne kelljen 4-5 napnál tovább várni a szállításra, garancia nem érdekel.
    Szín is nem számít.
    Elég a csak Wifi-s is. Sim kártya nem lesz benne.
    Ma holnap rendelném.

    Köszi :R :R :R

    Tapasztalat más típusról:
    Egyébként ezen kívül használnunk még egy Samsung Galaxy Tab A 6 ot is (SM-T585) teljesen meg vagyok vele elégedve. Üzemidő rendben, játékok jól futnak, vékony, nem igazán melegszik , videók is jól mennek rajta akár hálózatról, akár tárhelyről futtatom. Kicsit zavaró a sztereó hangszóró az alján, ami fektetett használatnál eléggé furcsa hogy egy oldalról jön a hang.

    Előtte szintén Tab A-m volt , SM-T555 , nem annyira tetszett a szélesség magasság arány, a mostani 585 sokkal csinosabb (keskenyebb) és vékonyabb. Nyílván a vas is jó sokat fejlődött :)

  • sbravub

    csendes tag

    válasz cidalain #73692 üzenetére

    Oké köszi, megfontolom a tanácsaidat és akkor lehet hogy várok, vagy hozzá teszem a pénzt.
    Közben láttam egy olyan samut ami 1,5 gigával jön, és inkább a 30 hoz közelít. Ez nem lehetne egy kompromisszumos megoldás? Mégsem 1 GB és még sem 40. Ez itt: https://goo.gl/kCXF6i

    Imádom hogy a tech kütyüknél mindig többet kell költeni a végén mint amit eltervezek :DDD :DDD Multkor laptopnál akartam 200 ból kijönni itt prohardveren, pedig ott sem voltak különleges igények csak egy stabil faja gép, de 240 nél állt meg a vége :D :D mert ha már "azt" választom akkor nehogy már ne legyen benne még "ez" vagy "az" mert úgy komplett :D

Új hozzászólás Aktív témák