Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • petipetya

    nagyúr

    válasz wwhy #2757 üzenetére

    Küld majd egy linket, azzal tudok majd neki pluszban fizetni. Fél órát kínlódtam a gugli fordítóval, amíg összehoztam neki egy pár mondatból álló épkézláb üzenetet, ezért amit lehet, inkább itt kérdezem meg magyarul. :)

    A postán egyenesen besértődtek, hogy miért akartam visszaküldeni a csomagot minél előbb, mert nem így megy. Ki kell csomagolni, aztán be kell csomagolni és feladni. De hogy mibe kell becsomagolni, azt nem mondták el, mert én voltam ott a közellenség, ezért nem is ott fogom feladni. Az angol fickó két réteg buborékos borítékba tette a dobozt, és az egészet hermetikusan lezárta azzal a barna postai ragasztószalaggal. Ezt elfogadják idehaza? Mert a postán erre is húzták a szájukat, amikor meglátták.

    A zt180-at amúgy meglestem, hát mit mondjak... Néha akad, néha nem, de az 1GHz nem igazán érződik. Még a Milestone-om gyorsabb, ha visszaállítom 550-ra a prociját. Nem rezeg, habár a beállításokban aktiváltam és nincs led sem az új eseményeknél. Elvileg 2.2 van rajta, amit mutat a telefon névjegye is, de nekem a telón pont ilyen volt a 2.1-es menüje és úgy nagy átlagban mindenhol úgy néz ki. Az értesítési sávon néha elhalványul a szöveg egy-egy röpke másodpercre. Amúgy a sávot lehúzni olyan, mint egy beakadt redőnnyel kínlódni otthon. A szövegmezőbe kattintva a billentyűzet akadozva jön elő. Érdekes hogy fent van a superuser is, ezek szerint rootolták a kínaiak. A kijelző rezisztív mivolta főleg a panelen lévő ikonokra való kattintáskor jön el, pedig format és kalibrálás is megvolt. Most ennyi jut eszembe, de kérdezz ha érdekel valami.

    [ Szerkesztve ]

    "nincs rá lezsóidő"

Új hozzászólás Aktív témák