- Philips LCD és LED TV-k
- Videón a path tracinges 3DMark teszt
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- Videós, mozgóképes topik
- Tanévzáróra igyekeznek a hardverek
- Meghozta a Windows 11 programgyorsítóját a Microsoft
- Milyen TV-t vegyek?
- VR topik
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- 5.1, 7.1 és gamer fejhallgatók
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
TESCO-Zsömle
titán
A felállással semmi probléma nincs, de kaptak ezért egyébként is hideget-meleget a második rész megjelenésekor. A sorozatot elkezdtem nézni, de a melegpáros résznél abba is hagytam, mert egy, teljesen öncélú volt, kettő, nem vagyok kíváncsi ezekre a tartalmakra, nekem ne tolják az arcomba...A félrecastingolás meg csak "hab a tortán"...Egyébként sem értettem sosem ezt a gigahypeot, amit játékként kapott...
Pedig nem a második részben derült ki, hogy Ellie meleg, mégis mindenki úgy tett, mintha akkora hír lett volna. A gigahype nekem, mint mustárrécének, kimaradt, így azt én se értem.
-
Neurotoxin
őstag
Azt azért vágod, hogy a főhősnő meleg? Mi lett volna benne? Rocco?
A felállással semmi probléma nincs, de kaptak ezért egyébként is hideget-meleget a második rész megjelenésekor. A sorozatot elkezdtem nézni, de a melegpáros résznél abba is hagytam, mert egy, teljesen öncélú volt, kettő, nem vagyok kíváncsi ezekre a tartalmakra, nekem ne tolják az arcomba...A félrecastingolás meg csak "hab a tortán"...Egyébként sem értettem sosem ezt a gigahypeot, amit játékként kapott...
-
csibe1
veterán
Azt azért vágod, hogy a főhősnő meleg? Mi lett volna benne? Rocco?
Remélem vágod, hogy nem lett volna muszáj melegnek lennie?

Lehetett volna bisex is!

-
TESCO-Zsömle
titán
Annyira én nem estem hasra tőle. A lassan kötelező leszbi-meleg betéttől meg hülyét kapok.
Mostanában nem lehet normális sorozatot, filmet forgatni?

A franc se kíváncsi multikulti propagandára, nem azért néznék meg egy sorozatot, hogy ott is ebbe botoljak bele.
A hülye duma, hogy jajj ezek nem zombik, csak gombások; meg külön röhej volt.
Azt azért vágod, hogy a főhősnő meleg? Mi lett volna benne? Rocco?
-
csibe1
veterán
Szerintem se magukat a játékokat fogják feldolgozni. Egyrészt nagyobb rizikó, több elvárás a rajongók oldaláról, másrészt a Far Cry is amolyan antológia, az egyes fő részek nagyon lazán (ha egyáltalán) kapcsolódnak egymáshoz. Ami közös az inkább az élmény, az érzés, amit közvetítenek. Az a váz, amire az epizódok rá vannak húzva.
Ezért volt relatíve könnyű dolga a Fallout sorozatnak is. A Fallout részei is csak nagyon vékony szálakkal kapcsolódnak egymáshoz, amihez igazán kötődnek, az a világ, amiben játszódnak.
A legjobb videójáték-adaptáció, ami konkrét játékhoz, játékokhoz kötődik szvsz a Last of Us feldogozás.Annyira én nem estem hasra tőle. A lassan kötelező leszbi-meleg betéttől meg hülyét kapok.
Mostanában nem lehet normális sorozatot, filmet forgatni?

A franc se kíváncsi multikulti propagandára, nem azért néznék meg egy sorozatot, hogy ott is ebbe botoljak bele.
A hülye duma, hogy jajj ezek nem zombik, csak gombások; meg külön röhej volt.
-
csibe1
veterán
A legjobb videójáték-adaptáció, ami konkrét játékhoz, játékokhoz kötődik szvsz a Last of Us feldogozás

Tudod, ízlések meg a ficamok.

-
Neurotoxin
őstag
Egy Seed adaptációnak örülnék
, az V. rész nagyon bejött, ahogyan a New Dawn is. Megvettem learázáskor a IV-et, kb a negyedéig jutottam, a III.-al még úgy-ahogy elvoltam, de ezt a sokak kedvence Hoyt-Vaas párost sosem tudtam megkedvelni. A VI. rész, Esposito miatt kötelezően végig lett tolva, még aktívan él bennem minden perce, tavaly szinte csak azzal játszottam.. -
TESCO-Zsömle
titán
Pedig vannak és eddig mind hozta.
Hogy nevemre is vegyem a dolgot: Nekem a sunnyogós sandbox-felfedezés egy relatíve élő világban az egyik legnagyobb gyengém. Ezt a FC minden része kipipálja, így nekem minden rész jó volt.
Conan Exiles-t ugyanezért szerettem, pedig ott aztán tényleg nagyon nincs semmi ezen felül, csak az építkezés. -
.LnB
titán
"több elvárás a rajongók oldaláról"
Ha a Far Cry rajongóknak lennének elvárásaik, ez a játéksorozat max. három részt élt volna meg.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
csibe1
veterán
"Bár sokan még mindig borzongva emlékeznek a rémesen sikerült, Uwe Boll-féle Far Cry mozifilmre"
NEM, de akkor lehet, hogy szerencsére nem emlékszem rá.
Remélem elkaszálták azt a kretént végleg.
A Bloodrayne film is egy siralom lett, a ZS kategória hozzá képest egy jó alkotás.
Ha hozza a Twisted Metal vagy a Fallout sorozat szintjét, akkor nem lesz gond.
-
AD4MINATOR
nagyúr
Szerintem se magukat a játékokat fogják feldolgozni. Egyrészt nagyobb rizikó, több elvárás a rajongók oldaláról, másrészt a Far Cry is amolyan antológia, az egyes fő részek nagyon lazán (ha egyáltalán) kapcsolódnak egymáshoz. Ami közös az inkább az élmény, az érzés, amit közvetítenek. Az a váz, amire az epizódok rá vannak húzva.
Ezért volt relatíve könnyű dolga a Fallout sorozatnak is. A Fallout részei is csak nagyon vékony szálakkal kapcsolódnak egymáshoz, amihez igazán kötődnek, az a világ, amiben játszódnak.
A legjobb videójáték-adaptáció, ami konkrét játékhoz, játékokhoz kötődik szvsz a Last of Us feldogozás.A legjobb videójáték-adaptáció, ami konkrét játékhoz, játékokhoz kötődik szvsz a Last of Us feldogozás

-
TESCO-Zsömle
titán
Két lehetőség van: Vagy karaktert hoznak játék(ok)ból, vagy az alap szipopszist emelik át. Namost az utóbbi miatt ekézik a FC-játékokat, hogy mind ugyanaz, szóval a karakterek talán piztosabb pontok, de ott meg kit és hogyan? Meg milyen idősíkon?
-
Duree
veterán
-
tibaimp
nagyúr
+1! Ha tényleg bele akarják tenni Vaas-t is a sorozatba, mindenképp az őt eredetileg alakító színésszel kellene megoldani, zseniális volt a csávó ebben a szerepben imdb.
De szerintem is független történetek lesznek, esetleg, mint a 6. részhez hasonló, kitalált állam és annak korrupt vezetője stb... -
TESCO-Zsömle
titán
Szerintem se magukat a játékokat fogják feldolgozni. Egyrészt nagyobb rizikó, több elvárás a rajongók oldaláról, másrészt a Far Cry is amolyan antológia, az egyes fő részek nagyon lazán (ha egyáltalán) kapcsolódnak egymáshoz. Ami közös az inkább az élmény, az érzés, amit közvetítenek. Az a váz, amire az epizódok rá vannak húzva.
Ezért volt relatíve könnyű dolga a Fallout sorozatnak is. A Fallout részei is csak nagyon vékony szálakkal kapcsolódnak egymáshoz, amihez igazán kötődnek, az a világ, amiben játszódnak.
A legjobb videójáték-adaptáció, ami konkrét játékhoz, játékokhoz kötődik szvsz a Last of Us feldogozás. -
exec79
tag
az alien : earth-öt nem biztos hogy pozitiv példának kéne tekinteni....Ha vaas szerepébe meg nem az őt játszó "nacho"-t teszik be halott ügy számomra.
-
mötálhed
tag
-
Duree
veterán
Ezt nagyon várom, remélem a játékok történetét dolgozzák fel.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- HP Probook 650 G1 laptop (15,6/i5-4200M/8GB/128SSD/Magyar) - Áfás számlával
- HP G62 laptop (15,6/Intel/8GB/320HDD/Magyar) - Szép - Áfás számlával
- ThinkPad.15,6",FullHD IPS,8.gen.core i7 (8X4,0Ghz)8-32GB RAM,256-512SSD,Vil.bill, Új akku Új töltő,
- iPhone 16 Pro Max 256 gb Black Titanium Kártyafüggetlen. Apple Care+
- Xiaomi Redmi Note 14 5G 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Lenovo ThinkPad dokkolók: USB-C 40A9/ 40AY/ 40AS/ Thunderbolt 3 40AC/ Hybrid USB-C DisplayLink 40AF
- HP EliteBook 650 G10 15,6" i5 -1335u, 16GB RAM, 512GB SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
- Bomba ár! Fujitsu LifeBook U727 - i5-7G I 8GB I 256SSD I 12,5" FHD I DP I Cam I W11 I Garancia!
- NVME, M2 NGFF, 2,5" SATA SSD-k vegyes OEM márkák és prémium típusok, sok újszerű. 128GB-512GB
- Lian Li HydroShift II LCD-C 360N (Fanless) vízhűtés, fehér
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest


, az V. rész nagyon bejött, ahogyan a New Dawn is. Megvettem learázáskor a IV-et, kb a negyedéig jutottam, a III.-al még úgy-ahogy elvoltam, de ezt a sokak kedvence Hoyt-Vaas párost sosem tudtam megkedvelni. A VI. rész, Esposito miatt kötelezően végig lett tolva, még aktívan él bennem minden perce, tavaly szinte csak azzal játszottam..


