Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hyena

    senior tag

    válasz interstate76 #5481 üzenetére

    A tulzas azt allitani, hogy az eszkoz abszolut alkalmatlan medialejatszasra, es ezert aztan valaki aki informacioszerzes celjabol nezett be ide ne is erdeklodjon errol mert van annal jobb is...
    Es persze mindig mindennel lesz jobb.
    Jatekra te ajanlottad, szerintem semennyire sem alkalmas ra (vagy inkabb csak valami alapszinten) es ugyanazon a vonalon haladva mint ahogy megjegyezted. Jatekra van jobb igaz? Egyetelmuen igaz :) .

    En nem vonom ketsegbe, hogy a 7 eves lanyod jol eljatszik vele, de gondolom egy 7 evesnek mediplayerkent is megfelelne valami egyszeru cucc is :) .
    En mar reg elmultam 7 eves igy a jatekokkal szemben tamasztott elvarasaim is magasabbak ahogy a te elvarasaid is a mediaplayerekkel szemben.

    Szerintem az a tema, hogy mivel jatszanak a gyerekek, ha egyaltalan, az messzire vezet igy inkabb azt hagyjuk.

    Ha a szamitasbol kihagyjuk a mas platformokat (leven nem tul fair osszehasonlitani egy konzolt vagy egy gamer pc-t egy androidos boxal) akkor is azt tudnam mondani, hogy androidos jatekra sem ajanlanek rosszabb hardvert mint pl egy nvidia shield amiben van eleg craft akar komplexebb grafikaju jatekok futtatasahoz is.

    harley-davidson-nyiregyhaza.hu

Új hozzászólás Aktív témák