Hirdetés
- A spanyolviaszt nem, csak a görgőt találná fel újra az Airra Labs egere
- Képen feszít az Amazon szörnyen gyors Gravitonja
- 240 Hz-et ígérő, ultraszéles okosmonitor jött az LG gondozásában
- Egy kis ráncfelvarrást kaptak a Gigabyte AERO X16 sorozatú noteszgépei
- Kiegészítette a korábbi Arc meghajtóját az Intel
-
50 - 1
34356 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1 50 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2025-11-28 12:12 Téma összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
farkas26
Topikgazda
Végül rászntam volna magam.
Gondok:
1. You may need to pay tax when you choose fast shipping methods( DHL,EMS,TNT)
2. The time mentioned below are the shipping days by couriers, not including the order processing days by our warehouse.
Shipping Methods Shipping Cost Tracking number
DHL (3-5 Business Days) HUF 20534.10 YES
EMS (7-15 Business Days) HUF 46384.05 YESSzóval esélyed sincs, hogy megúszd az adót, ami ilyen összegnél kemény 10,000-ek + valahogy a free shipping mégse free. Pedig várnék én akár 30 napot is

Nem vettem meg,még nézelődök meg gyűjtögetek egy kicsit.
Így már nem nagyon éri meg venni.
Előbb vagy utóbb fog lejjebb menni az ára,vagyis remélem. -
Louro
őstag
Végül rászntam volna magam.
Gondok:
1. You may need to pay tax when you choose fast shipping methods( DHL,EMS,TNT)
2. The time mentioned below are the shipping days by couriers, not including the order processing days by our warehouse.
Shipping Methods Shipping Cost Tracking number
DHL (3-5 Business Days) HUF 20534.10 YES
EMS (7-15 Business Days) HUF 46384.05 YESSzóval esélyed sincs, hogy megúszd az adót, ami ilyen összegnél kemény 10,000-ek + valahogy a free shipping mégse free. Pedig várnék én akár 30 napot is

-
Louro
őstag
Végül megvetted? Még van pár óra gondolkodnom rajta, de nagyon húzok a vétel felé.
-
farkas26
Topikgazda
Sztem nem fog,max kidobnak egy újabb típust pár újítással. De akkor ez legalább olcsóbb lesz.
Nekem még csak a telóm Xiaomi
Ezt az oldalt nem ismerem, mennyire megbízható ,rendeltél már innen? -
Louro
őstag
-
farkas26
Topikgazda
Hol láttad 80k-ért?
Mert akkor inkább xiaomit venném mint az ilife a4s-t. -
Louro
őstag
Most 80k, de mivel jövőre költözünk és most nincs megfelelő fali aljzat, így lehet kihagyom. Hátha még fejlődik addig a technológia és hasonló áron lesz valami jó. Bár ez a szisztematikus olvastam, hogy inkább felső kategória tulajdonsága.
-
farkas26
Topikgazda
-
Louro
őstag
Xiaomi robotporszívójáról van valakinek tapasztalata? Nagyon szemezek vele. 100k alatt is hozzá lehet jutni akciók során.
-
farkas26
Topikgazda
Van rongy, miatta kell fal
A szoftvert frissités után változott valamit a robot,vagy csak annyi,hogy felismeri a falat?
-
bajnokpityu
félisten
-
farkas26
Topikgazda
530.
annyi történt azóta, h irtam az irobot ügyfélszolgálatnak, másnap hívtak telefonon, hogy vigyem be, ingyen szoftvert frissitenek. nah, ilyenkor szeretem a prémiumtermékeket, amikor egy 7 éves terméknek van támogatása..Hát igen
,szerintem így össze is hangolják a virtuális falal a robotot.Rongyszönnyeggel hogyan birkozik meg az 530as,persze ha van szőnyeg?

-
bajnokpityu
félisten
530.
annyi történt azóta, h irtam az irobot ügyfélszolgálatnak, másnap hívtak telefonon, hogy vigyem be, ingyen szoftvert frissitenek. nah, ilyenkor szeretem a prémiumtermékeket, amikor egy 7 éves terméknek van támogatása.. -
farkas26
Topikgazda
irobot roomba szervizes fórumot nem tudtok véletlenül?
egy 7éves rumbám virtuális falába belekötött az akku (kifolyt a sav), és tönkrement. infra jelet nem ad ki.
vettünk hozzá új falat, de nem reagál rá. A boomba a dokkolóba hazatalál, tehát az ő infrája jónak tűnik.de az a bajom, hogy nem tudom, pontosan hogyan kommunikálnak, tehát, nem tudom, hogy jó-e a fal ahhoz a tipushoz, ill, a dokkoló és a virtuális fal ugyanahhoz az infra érzékelőt használják-e.
Nem nagyon tudok ilyen fórum részt,de szerintem a robotgurunak írsz segítenek szivesen.
Melyik tipus van neked? -
bajnokpityu
félisten
irobot roomba szervizes fórumot nem tudtok véletlenül?
egy 7éves rumbám virtuális falába belekötött az akku (kifolyt a sav), és tönkrement. infra jelet nem ad ki.
vettünk hozzá új falat, de nem reagál rá. A boomba a dokkolóba hazatalál, tehát az ő infrája jónak tűnik.de az a bajom, hogy nem tudom, pontosan hogyan kommunikálnak, tehát, nem tudom, hogy jó-e a fal ahhoz a tipushoz, ill, a dokkoló és a virtuális fal ugyanahhoz az infra érzékelőt használják-e.
-
fi:zi'k
nagyúr
-
farkas26
Topikgazda
-
farkas26
Topikgazda
-
fi:zi'k
nagyúr
-
farkas26
Topikgazda
-
fi:zi'k
nagyúr
-
Benoe77
őstag
-
fi:zi'k
nagyúr
-
farkas26
Topikgazda
Lehet a budget kategóriában próbálkozunk először. Az iLife V1 pl. 100 dolárért egész korrektnek tűnik. Viszont számolok egy vámmal, amivel már 40e lenne, akkor pedig már ott van pl az Aldis megoldás 40-50 között, amire ugye van 3 év gari is.
Szinte csak kemény padló van nálunk, azt a 3 kis shaggy szőnyeget addig félre teszem.
Ötlet, vélemény?Akkor én inkább amit linkeltem azt venném Sencor SVC 9031BK CLEENO.
Bár lehet rendelni Eus raktárból is, ha keresgél az ember és akkor nincsen vám.

-
pooty
tag
Lehet a budget kategóriában próbálkozunk először. Az iLife V1 pl. 100 dolárért egész korrektnek tűnik. Viszont számolok egy vámmal, amivel már 40e lenne, akkor pedig már ott van pl az Aldis megoldás 40-50 között, amire ugye van 3 év gari is.
Szinte csak kemény padló van nálunk, azt a 3 kis shaggy szőnyeget addig félre teszem.
Ötlet, vélemény?Az aldissal szemeztem én is, de nem hagyták, hogy annyit költsek rá
.
Az előző generációjáról van teszt itt.
Ahogy néztem, csak annyi különbség van a tesztelt egyedhez képest, hogy az új verzión lett középső főkefe, viszont nem adnak hozzá virtuális falat. -
fi:zi'k
nagyúr
Lehet a budget kategóriában próbálkozunk először. Az iLife V1 pl. 100 dolárért egész korrektnek tűnik. Viszont számolok egy vámmal, amivel már 40e lenne, akkor pedig már ott van pl az Aldis megoldás 40-50 között, amire ugye van 3 év gari is.
Szinte csak kemény padló van nálunk, azt a 3 kis shaggy szőnyeget addig félre teszem.
Ötlet, vélemény? -
farkas26
Topikgazda
-
fi:zi'k
nagyúr
Viszont ahogy néztem az ilife a4 egész korrekt kis jószág majd harmadannyiért.

Van még ezen az árszinten más hasonlóan jó megoldás? -
farkas26
Topikgazda
Hát igen az engem is zavar hogy 100-zal több.
A robotgurut kérdeztem,de idén biztos nem lesz náluk tán jövőre. Remélem tőlük is lesz teszt,vagy hátha vett valaki már és megosztja a tapasztalatát róla.Sajnos nem nagyon
pörög,de hátha majd beindul. 
-
fi:zi'k
nagyúr
-
farkas26
Topikgazda
-
pooty
tag
A video már elkészült, csak még editálni kell. Annyit azért el tudok mondani, hogy egy 1.5mx0.5m-es rongyszőnyeg az alany. Az oldalairól elég jól fel tudott hajtani a szőnyegre, a sarkoknál viszont felgyűrte. Ugyan nem akadt el ekkor, de nem tudom, hogy később, hogy oldaná meg a felgyűrt szőnyegsarokkal való találkozást.
Csúszásgátlós teszt is lesz hamarosan
.(Lassan haladnak a dolgok 2 gyerek mellett...
)Na megvan a video:
https://drive.google.com/open?id=0B0SvMNJfqnt2VTZ0TTBhMUJjZEE -
pooty
tag
A video már elkészült, csak még editálni kell. Annyit azért el tudok mondani, hogy egy 1.5mx0.5m-es rongyszőnyeg az alany. Az oldalairól elég jól fel tudott hajtani a szőnyegre, a sarkoknál viszont felgyűrte. Ugyan nem akadt el ekkor, de nem tudom, hogy később, hogy oldaná meg a felgyűrt szőnyegsarokkal való találkozást.
Csúszásgátlós teszt is lesz hamarosan
.(Lassan haladnak a dolgok 2 gyerek mellett...
) -
farkas26
Topikgazda
-
farkas26
Topikgazda
Erre kiváncsi leszek.

esetleg a csúszásgátló megoldaná a problémát
-
Benoe77
őstag
Nálunk a járólap jellemző, meg a kutyaszőr, ezért választottuk azt a típust, aminek nincs hengerkeféje alul. Az leginkább szőnyegnél, szőnyegpadlónál előny, hogy kikefélje a szálak közül is a koszt.
A rongyszőnyeggel szerintem az lehet a baj, hogy nem elég merev, könnyen begyűrheti maga alá, de nekünk nincs, saját tapasztalatot nem tudok mondani. -
farkas26
Topikgazda
Értem,én ebből a szériából Ilife A4et nézegetem,csak nem tudom,hogy a rongyszőnyeggel milyen barátságban lenne
,meg egyet hiányolok a virtuális falat.
Nálam is kb 3szobában folyosón konyhában kellene takarítania ez olyan 55-60 m2. -
Benoe77
őstag
Kb. 50nm. Nem járkál folyamatosan, nagy átlagban egyszerre egy helyiséget csinál. De ha éppen az ajtónyílás felé indul el, akkor átmegy. Még nem jöttem rá milyen rendszer szerint, de néha bekapcsolja a falkövető módot magán, ilyenkor a helyiségek falait követi végig.
-
farkas26
Topikgazda
Eddig teljesen meg vagyok vele elégedve, a felmosás funkcióját még nem használtuk, de amúgy eddig szinte mindennap dolgozott.
Van egy kutya a háznál, a fő feladata ezért az ő szőrének összeszedése, és ezt elég jól teljesíti. Egyszer volt, hogy több nap koszát kellett összeszednie, ekkor a bevezető csőben is volt szőr, de amúgy mindig csak a tartály van tele, ezt elég könnyű üríteni.Azt nem tudom megítélni, hogy minden nm-en végigmegy-e, viszont az általános tisztaság mindenképpen nagyobb, és ez jó, ezért van. Három helyiséget takarít, nappali, konyha, előszoba, ezek között boltíves átjáró van, küszöb, ajtó nincs. (ill. két helyiség között van, de a harmadik helyiségen keresztül át tud menni)
A padlón járólap van, egy helyen van egy közepes méretű "shaggy" szőnyeg, ami már nem új, erre fel tud menni. Egyszer itt elakadt, de nem a szőnyeg szálaiban, hanem egy a szőnyegből kifeslő hosszabb cérna tekeredett fel az oldalsó keféire. Amikor érzékelte, hogy nem tud továbbmenni, okosan lekapcsolt.
Szerencsére elfér a bútorok alatt, a konyhai székeket (egyelőre
) fel szoktuk rakni az asztalra, a lábak között biztos lenne hely, ahova nem tudna bemenni.Kb. másfél óráig megy, utána elkezdi keresni a töltőjét, amit eddig egyszer nem talált meg, helyette egy forgószék lábával próbálkozott
, amíg lemerült. Ekkor elfelejtette az időzítését is, ez másnap derült ki. A töltő amúgy nem a legszerencsésebb helyen van, két bútor között a fal mellett, de eddig egy alkalom kivételével mindig tudott dokkolni.Igy köröbelül hány m2 takarìt ki?Az összes helysègben körülbelül azonos ideig van vagy járkál az egyikből a másikba folyamatosan?
-
Benoe77
őstag
Eddig teljesen meg vagyok vele elégedve, a felmosás funkcióját még nem használtuk, de amúgy eddig szinte mindennap dolgozott.
Van egy kutya a háznál, a fő feladata ezért az ő szőrének összeszedése, és ezt elég jól teljesíti. Egyszer volt, hogy több nap koszát kellett összeszednie, ekkor a bevezető csőben is volt szőr, de amúgy mindig csak a tartály van tele, ezt elég könnyű üríteni.Azt nem tudom megítélni, hogy minden nm-en végigmegy-e, viszont az általános tisztaság mindenképpen nagyobb, és ez jó, ezért van. Három helyiséget takarít, nappali, konyha, előszoba, ezek között boltíves átjáró van, küszöb, ajtó nincs. (ill. két helyiség között van, de a harmadik helyiségen keresztül át tud menni)
A padlón járólap van, egy helyen van egy közepes méretű "shaggy" szőnyeg, ami már nem új, erre fel tud menni. Egyszer itt elakadt, de nem a szőnyeg szálaiban, hanem egy a szőnyegből kifeslő hosszabb cérna tekeredett fel az oldalsó keféire. Amikor érzékelte, hogy nem tud továbbmenni, okosan lekapcsolt.
Szerencsére elfér a bútorok alatt, a konyhai székeket (egyelőre
) fel szoktuk rakni az asztalra, a lábak között biztos lenne hely, ahova nem tudna bemenni.Kb. másfél óráig megy, utána elkezdi keresni a töltőjét, amit eddig egyszer nem talált meg, helyette egy forgószék lábával próbálkozott
, amíg lemerült. Ekkor elfelejtette az időzítését is, ez másnap derült ki. A töltő amúgy nem a legszerencsésebb helyen van, két bútor között a fal mellett, de eddig egy alkalom kivételével mindig tudott dokkolni. -
pooty
tag
Alapvetően egyszerű:
portartály kivétele annyival van bonyolítva, hogy a dokkolónak van egy nyúlványa ami irányba állítja a porszívót dokkoláshoz. Na ez pont útban van ahhoz, hogy dokkolt állapot közben könnyen ki lehessen venni a tartályt. De legalább le lehet venni ezt a nyúlványt és így már nincs gond.
A másik sarkalatos pont a főkefe, de ezt egy csavar tartja, ami könnyen oldható. Hajszálakat ollóval vagy a kis tartozékkal le lehet vágni a maradék koszt kézzel le lehet szedni.
Itt van jópár kép alulról-felülről. -
farkas26
Topikgazda
35 ezer volt és meg volt hozzá még az eredeti pót oldalkefe.
A házban 2 típusú szőnyeg is van:
1, 2cm-es shaggy típusú: rá tud menni és el is megy rajta, igaz hallatszódik hogy megküzd vele
2, rövid szálú szőnyeg: ezen simán közlekedik.A küszöb kicsit trükkösebb, mert egy küszöbön belül is más a magasság, de általában 1-2.5cm közöttiek. Részben jó lenne, mert lenne esélye a szobák között mozogni, viszont általánosságban, ha felkaptatott, akkor inkább elakad, minthogy átmenne rajta. De ez annyira nem gond, könnyen lehet pakolgatni, nem nehéz.
Takarítani mennyire könnyű?
-
pooty
tag
35 ezer volt és meg volt hozzá még az eredeti pót oldalkefe.
A házban 2 típusú szőnyeg is van:
1, 2cm-es shaggy típusú: rá tud menni és el is megy rajta, igaz hallatszódik hogy megküzd vele
2, rövid szálú szőnyeg: ezen simán közlekedik.A küszöb kicsit trükkösebb, mert egy küszöbön belül is más a magasság, de általában 1-2.5cm közöttiek. Részben jó lenne, mert lenne esélye a szobák között mozogni, viszont általánosságban, ha felkaptatott, akkor inkább elakad, minthogy átmenne rajta. De ez annyira nem gond, könnyen lehet pakolgatni, nem nehéz.
-
farkas26
Topikgazda
Én egy Ecovacs Deebot 62-t vettem használtan (épp múlt hétvégén), elég jó tesztet/véleményt írtak a geeks.hu-n.
Egyelore beváltja a hozzáfűzött reményeket: porcicákat, morzsát, hajszálatak hatékonyan gyűjti.
A működési hangereje bőven vállalható, azt hittem hangosabb lesz.
Ez még ütközéssel detektálja a tárgyakat, de az ütközés maga elég visszafogott, szinte azonnal érzékeli a tárgyakat.
Ugyan több mint 2 éves már, előző tulaja keveset használta és az utóbbi időben is töltőn tartotta, így az üzemideje még most is közel 80 perc.Mennyiért sikerült venni,ha megszabad kérdezni?
A szőnyegekkel és a küszöbökkel,hogyan boldogul? -
pooty
tag
Én egy Ecovacs Deebot 62-t vettem használtan (épp múlt hétvégén), elég jó tesztet/véleményt írtak a geeks.hu-n.
Egyelore beváltja a hozzáfűzött reményeket: porcicákat, morzsát, hajszálatak hatékonyan gyűjti.
A működési hangereje bőven vállalható, azt hittem hangosabb lesz.
Ez még ütközéssel detektálja a tárgyakat, de az ütközés maga elég visszafogott, szinte azonnal érzékeli a tárgyakat.
Ugyan több mint 2 éves már, előző tulaja keveset használta és az utóbbi időben is töltőn tartotta, így az üzemideje még most is közel 80 perc. -
farkas26
Topikgazda
-
Benoe77
őstag
-
farkas26
Topikgazda
Szeretném újból éleszteni ezt a fórum részt.

A robotporszívókról általános beszélgetés,személyes tapasztalatok típusokkal kapcsolatosan.
És segítséget nyújtani akik még a robotporszívó vásárlás előtt állnak.
Új hozzászólás Aktív témák
-
50 - 1
34356 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1 50 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Teszt Dreame D9 Max Gen 2 - az egyik legolcsóbb Dreame
- Teszt Narwal Freo Z Ultra - ne kerüld el!
- Teszt Eufy X10 Omni - lát, de nem néz
- Teszt Roborock S8 MaxV Ultra - a piacvezető csúcsmodellje
- Teszt Dreame X40 Ultra - épp csak kávét nem főz
- Teszt Roidmi EVE CC - könnyűszerrel
- Tudástár Amit a robotporszívókról tudni érdemes
- Bemutató ILIFE V5S Pro robotporszívó
- Tudástár Hogyan válasszunk porszívót?
- Teszt Samsung PowerBot VR9000 robotporszívó teszt
- Hír Megvan a Dreame csúcsmodelljének európai ára
- Hír CES 2025: 6 centiméteres akadályt mászik meg ez a porszívó
- Hír CES 2024: Ez itt a robotporszívók új királya?
- Blogbejegyzés Akciófigyelő: Ez egy olcsó robotporszívó, de ahhoz képest erős
- Telefon felvásárlás!! Apple iPhone 16, Apple iPhone 16e, Apple iPhone 16 Plus, Apple iPhone 16 Pro
- GYÖNYÖRŰ iPhone 16 Pro 128GB Desert Titanium -2 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS5153, 91% AKKSI
- Keresünk Galaxy S24/24+/S24 Ultra/S24 FE
- 27% - GIGABYTE B650 EAGLE AX Alaplap
- Apple iPhone 11 Pro 64GB Arany megkímélt 100% akku
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest








