Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rooney8

    aktív tag

    adtam pár napja az androidnak még egy esélyt, mondván, hogy azért csak szabadabb rendszer, mint egy LE/CE.
    tapasztalatok: mecool ki pro a box. az fw, amit találtam hozzá .img formátumban egy 2017-es fw. ami érdekes benne, hogy elvileg android tv a rendszer, de ebben a verzióban volt rendes play áruház, illetve nem volt rootolva. aztán frissítettem a legfrissebb verzióra (2018. március), ebben már csak az android tv-s play ment, illetve ez már rootolva is van. hbo go, illetve horizon go megy prímán (illetve hbo go-nál nem nagyon akart hd-ra váltani). mivel rootolva van, így az amlogic tv box tool-lal sikerült az auto frame rate fix is, így a lejátszással már nem volt baj. az fw-n volt egy tvcenter nevű alkalmazás, ami egy 17.x-es kodi, de tele volt tömve millió kiegészítővel, így play-ből letöltöttem a legfrissebb 17-es kodit. igazából ezen is megy minden úgy, mint LE-n, egy problémám van. lejátszok egy filmet, majd ha visszalépek kodi menübe, nagyon elkezd szaggatni minden lépésnél, menü behozatalnál stb. ilyenkor kilépek, majd vissza kodiba és megint jól fut. ja igen, egy (lég)egeret mindenképp be kell szereznem, mert anélkül kb. használhatatlan a legtöbb droidos alkalmazás. összefoglalva nem vagyok 100%-osan elégedett, de szerintem hagyom rajta a droidot, aztán meglátjuk hosszútávon milyen az élet vele :D

Új hozzászólás Aktív témák