Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • a2d2

    addikt

    válasz junkpod #30462 üzenetére

    Na asszem tényleg lemondok a dologról mert már firmware szinten óriási különbség van box és box között.

    Tegnap este az orosz rom helyett feltettem innen kábellel a 4-es verziót majd updateltem a 7A-ra a H96 pro + boxot és azóta szárnyal a masina.

    + Nem kell amlogic tool, rendszer szinten be van állítva a frekiváltás
    + FTMC alatt működik mindhárom hardveres gyorsítás, az amlogic-os is
    + FTMC alatt tökéletes, szaggatásmentes, kadenciahelyes lejátszás (kb 15 GB-os 1080p-t néztem csak tesztelésképp)

    - Telepített youtube appnak nincs képe, erre elvileg megoldásképp fel kell tenni egy régebbit.

    Rendeltem tegnap ebayről forrasztható 90 fokos usb portot és beforrasztom a két hiányzó portot is, így tudom majd táplálni USB-ről a dobozt, a másik gyári portot elfoglalja az airmouse vevő de így lesz még plusz két portom pendrive-nak vagy akár aktív hub-nak.

    Tegnap este kipróbáltam a T95Z Plus-on is az FTMC-t. Az volt a gondja hogy ott is be volt kapcsolva az amlogic hardveres gyorsítás, ez fagyasztotta ki. Ezt lekapcsolva működik az is szépen, de azért nézek arra is olyan romot ahol meg van oldva frekiváltás is és amlogic codec is rom szinten.

    A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

Új hozzászólás Aktív témák