Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mihione

    őstag

    válasz Beni2360 #22355 üzenetére

    Igazabol valamit javitott a helyzeten de normalisan nem lehet igy se haszbalni.peldanak feltudok hozni sorozat nezest...bemegyek a sorozatok mappaba,4 mappat jelenit meg mondjuk 8 helyett.Ki belepes utan behozza,oke gyerunk az agymenokre,ismet behoz a tizenx reszbol 4-et vissza majd invalid argument hiba ujra belepes mar 11 reszig listazz aztan ismet argument invalid hiba es itt elfogyott a turelmem :)
    Mar ott vagyok h kibaszom az ablakon az egeszet vagy szetverem egy kalapaccsal...amilyen egyszeruen kene mukodnie annyira szopat az egesz...nem lenne gond mert jol elvoltam kodis stream lejatszassal de az is mar kiszamithatatlanul mukodik,viszont csak az sd-n levo le rendszer alatt.Ezt feljtse meg valaki hol az osszefugges? :((
    Ujrahuzas segithet rajta?Vagy ha valaki leirja hogyan hasznaljam dlnaval azt is megkoszonnem,serviio mar keszen all csak ossze kene hangolni oket.
    Szerk: Nem fix ipt allitottam hanem a kodiban a gep local ipjet adtam meg eleresi utnak a workgroupos pc neves eleresi ut helyett.

    [ Szerkesztve ]

    Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

Új hozzászólás Aktív témák