- Gépösszerakó topik kezdőknek
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Nem indul és mi a baja a gépemnek topik
- Vezetékes FEJhallgatók
- Milyen széket vegyek?
- Házimozi belépő szinten
- Xiaomi Mi Box androidos médialejátszó 4K és HDR támogatással
- Milyen monitort vegyek?
- OLED TV topic
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
Új hozzászólás Aktív témák
-
katt777
félisten
válasz
Steve198310 #53291 üzenetére
Hát, az csudi 1.3V-on, amikor az XT-nek az 1.144V GYÁRI (már levett 1.21V óta) is garantált 100°C+ VRM egy kis tuninggal, ha az ember nem használ saját hűtésvezérlést. Eszerint a 78x0-ak ilyen pocsék hatásfokkal dolgoznak.
Gondolom, magasabb feszen hasonló kihasználtsággal magasabb hőt kellene termelniük. Az XT-n legalábbis elég komoly hűtő van, hogy ne az okozzon túlmelegedést.
G4RWIN: Bármilyen beállítása lezuhog, ha nem állítod minőségre CC-ben, nálam legalábbis ez oldotta meg a problémát. Azaz szar a gyári CC profil.
sephi: Nincsenek akadások, lásd feljebb. Mantle-nek sem kell 2GB egy 2GB-os kártyán, szépen elfut azzal, ebből a szempontból az optimalizálás rendben van.
-
F e Z o
veterán
válasz
Steve198310 #53291 üzenetére
Ezt a karit nem mókolták, Szolnokról vettem egy olyan sráctól, aki nem tudja mit is adott el. GPU : 1,25V 1200MHz.
(#53290) katt777 : Bár víz van rajta, mégse hajtom annyi fesszel. Van aranyközépút.
-
RetepNyaraB
veterán
válasz
Steve198310 #53291 üzenetére
Nem a melegtöl döglik a
legykartya (illetve nem csak attol), de a feszültsegtöl is. Utobbitol joval hamarabb, ha eltekintünk a magleolvadastol
Új hozzászólás Aktív témák
- MacBook Pro 16 2021 M1 Pro 32GB 512GB 1 év garancia
- Ventillátorok és tápkábel modding kitűnő árakon! Most extra 10% kedvezmény!
- Samsung Galaxy S20 FE 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! Ryzen 5 5500 / RX 6600XT / 32GB DDR4 / 512GB SSD
- Samsung Galaxy Watch 6 Classic 43mm, Újszerű, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest