Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • runner 125

    nagyúr

    válasz Lizsó #2638 üzenetére

    Az ebay-es árak nem 10-15%-kal olcsóbbak, pl most amit linkeltem az 100k szállítással együtt, míg az általad is linkelt Bluepower gyártói honlapon 590 ajró, ami több, mint 170.000FT.
    Nyilván Kínából jönnének az ebay-en rendelt fejegységek, ott meg minden adózási kiskaput kihasználnak, nem véletlen az ekkora árkülönbség.

    Attól függetlenül, h két évjáratcsoportra bontja a fejegységeket, szerintem az S60-hoz való két típus bármelyike jó az összes S60-ba, szimplán, ha valaki a HU650-es rádiót cseréli le mondjuk BLP-890-re, akkor muszáj lesz vásárolni mellé pohártartót, vagy telefon egységet.

    128mb RAM, 600mhz körüli proci, Win CE alapokon.
    Ez kb. egy 7 - 8 éves PDA konfignak felel meg. (De jó is volt annó, az első PDA-m egy Fujitsu N560 pont ilyen specifikációkkal bírt.)
    Csodákra nyilván nem lehet számítani, IGO8-at, divx-eket elviszi, és ennyi.

    Nekem ezért is szimpatikusabb a gyári monitoros megoldás.

    Egy részből az a távolság, illetve magasság biztonságtechnikailag kedvezőbb (éppen hogy csak el kell nézni, és átfókuszálni, míg a dupla DIN-nél erősen le kell nézni, nem beszélve arról, h ezek a 800x480 TN paneleknek elég gyatra a betekintési szöge.)
    Csak azt kellene megoldani, h egy távirányítóról legyen aktiválható külön a monitor, és a GPS aktiválása.
    S, így lehetne rá kötni tolatókamerát is.
    A Nav N Go-nak egyébként van egy ún. Limousine nevő dobozkája, amely pont ilyen célra készült, de br 160.000 Ft-ot szerintem baromira nem ér.

    [ Szerkesztve ]

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák