- Megjött a Chieftec VEGA M szériás tápok legnagyobb teljesítményű kiadása
- 280 Hz-es, remekül felszerelt WOLED monitor jött a Gigabyte gondozásában
- Itt az AI videók TikTokja, az OpenAI új agymenése
- Rekordösszegért kerül szaúdi kézbe az Electronic Arts
- Nem saját tervezésű a Zhaoxin új szerverprocesszora
- OLED monitor topic
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 7***(X) "Zen 4" (AM5)
- Steampunk hangulatú, nem túl drága, de fémházas klaviatúrát mutatott be a Yunzii
- VR topik (Oculus Rift, stb.)
- Milyen videókártyát?
- Hogy is néznek ki a gépeink?
- HDD probléma (nem adatmentés)
- 3D nyomtatás
- Milyen egeret válasszak?
- Sony MILC fényképezőgépcsalád
-
PROHARDVER!
Mára a ProHardver!/IT.News Fórum is nagylétszámú Linuxban jártas taggal büszkélkedhet. Nehéz szinteket felállítani egy olyan rendszer ismeretében, ami annyira sokrétű, hogy teljesen szinte lehetetlen megismerni minden egyes részét. Azt azonban mindenki tudja, hogy kezdő-e vagy sem. Elsősorban nekik szólnak az alábbiak, de érdemes mindenkinek elolvasnia, mint útjelző táblát.
Új hozzászólás Aktív témák
-
blaces
tag
Sziasztok! Jelenleg egy Kubuntut használgatok, már amikor van rá időm
és azt olvastam régen, hogy a kde-felüleletett jobban lehet grafikusan felturbozni, és valahogy a suliban is könnyebben tudtam kezelni
. És nagyon nehezen akar összejönni, de egyenlőre nem akarom feladni
, néhány sikert már elértem, habár jobban örülnék neki, hogyha nem kéne mindig a terminál ablakot használni, és a parancsok ezreit megtanulni...Jobban szeretem ha grafikus felületen is meglehet oldan a beállításokat.
0.Esetleg ti hogyan szoktátok ezt a rengeteg parancsot megjegyezni megtanuln? van valami trükk/tipp. Van két kisöcsém, és szeretném ha ők is könnyedén tudnák használni a linuxot.
1.Mivel főleg hogy ingyenes engem ezé érdekel, és nem utolsó sorban állítólag stabil.
De azt hallottam, hogy a Gnome és Kde felület alá nem minidg érhetőek el bizonyos progik, ugyanis egyiket csak az egyik grafikus felület alá készítettek. Igaz ez?2. Ami döntő hogyha igaz az 1.pont, hogy nem minden alkalmazás érhető el a különböző graf.felüleletne.
Programozásra, fejlesztésre: Java-t szeretnék tanulni, C/C++ ezt is tanulni majdilletve Phyton (rem jól írom, bocsánat érte ha helyesírási hibavan), mert ezt a nyelvet ajánlották, hogy ezen tanuljak meg programozni... még nem csináltam ilyet
, És nem utolsó sorban Weblap készítés-programozás (PHP, AJAX, HTML, stb) , és itt lehetőleg olyan progira gondoltam ami kábé letudná váltani a windowsos Visual Express családot (elsősorban Visual Web Development), nagyon megszerettem, ezt a kis progit, esetleg helyette alternatíva, vagy majd segítséget kérnék, hogy hogyan lehet őt Linux alatt használni.
És eze alapján mely linuxos programok beszerzése ajánlott beszerezni (még most tanuló programozó, habár lehet hogy ezt a programozói forumba kellett volna írnom, bocsi érte), illetve graf felülelet.Köszönettel: Lacc
Új hozzászólás Aktív témák
- PlayStation 5
- Path of Exile 2
- OLED monitor topic
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 7***(X) "Zen 4" (AM5)
- Steampunk hangulatú, nem túl drága, de fémházas klaviatúrát mutatott be a Yunzii
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- BestBuy topik
- VR topik (Oculus Rift, stb.)
- Milyen videókártyát?
- Apple Watch
- További aktív témák...
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
- Windows 10/11 Home/Pro , Office 2024 kulcsok
- Játékkulcsok a legjobb áron: Steam
- Számlás!Steam,EA,Epic és egyébb játékok Pc-re vagy XBox!
- Eredeti Microsoft termékek - MEGA Akciók! Windows, Office Pro Plus, Project Pro, Visio Pro stb.
- GYÖNYÖRŰ iPhone 15 Plus E-SIM 128GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3355, 100% Akksi
- GYÖNYÖRŰ iPhone 14 Pro Max 256GB Space Black - 1 ÉV GARANCIA, Kártyafüggetlen,MS3489
- Ravpower 6000 mAh-s mégis pici powerbank eladó
- 1MII B03PRO+ Receiver, Transmitter LDAC
- HP Prodesk 600 G5 i5-9500 16GB 512GB 1 év garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest