Hirdetés
- TCL LCD és LED TV-k
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 7***(X) "Zen 4" (AM5)
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Vezetékes FÜLhallgatók
- OLED TV topic
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Milyen HASZNÁLT notebookot vegyek?
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Milyen notebookot vegyek?
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 5***(X) "Zen 3" (AM4)
-
PROHARDVER!
Mára a ProHardver!/IT.News Fórum is nagylétszámú Linuxban jártas taggal büszkélkedhet. Nehéz szinteket felállítani egy olyan rendszer ismeretében, ami annyira sokrétű, hogy teljesen szinte lehetetlen megismerni minden egyes részét. Azt azonban mindenki tudja, hogy kezdő-e vagy sem. Elsősorban nekik szólnak az alábbiak, de érdemes mindenkinek elolvasnia, mint útjelző táblát.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Windows NT
tag
Na ebben igazad van mert erőforrásigénye kicsi, de nem éppen annak való aki nem ért hozzá.
Épp most próbáltam ki ubuntu alatt sima ubi elérem és írni is tudom a floppyt, úgyhogy a debi röpül, itt kiírja, hogy nem lehet megváltoztatni a jogosultságokat, de legalább elérem gond nélkül minden meghajtót.
Egyébként én inkább szeretnék fapadosat mert kicsi az erőforrásigénye, a windowsból még a luna témát is kiírtom. A KDE Kubuntu szép, de az már jobban zabizik, ráadásul nembírok a médialejátszójába kodekeket tenni. Kár, hogy inkább a játékok helyett nem kodekeket raknak bele.
Üdv -
Ezzel szemben a fapados debianban van dbus és hal, udev-vel, meg gnome volume manager. kioslave is volna benne, de még sose használtam kde-t, így ezt nem teszteltem. A debian valóban fapadosnak tűnik, főleg, ha az 5-6 éves verzióit nézzük.
Az lvm2 pedig kezelhető windows alól: [link]
Új hozzászólás Aktív témák
- MacBook felváráslás!! MacBook, MacBook Air, MacBook Pro
- Bomba ár! Asus Vivobook X411UA - i3-7GEN I 8GB I 128SSD I HDMI I 14" HD I Cam I W11 I Garancia!
- Apple iPhone 12 Pro 128 GB Pacific Blue 1 év Garancia Beszámítás Házhozszállítás
- 184 - Lenovo Legion Pro 7 (16IAX10H) - Intel Core U9 275HX, RTX 5090
- Apple iPhone 13 Mini 128GB,Újszerű,Dobozával,12 hónap garanciával
Állásajánlatok
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi


