- 2,5 gigabites hálózati switch jött a QNAP gondozásában
- 360 Hz-et ígérő QD-OLED monitorral rukkolt elő a ViewSonic
- Nem a vámokra fogná, de felemelné az iPhone-ok árait az Apple
- Egymásra licitálnak a kiadók, hogy kihasználják a GTA VI késését
- A GEEEK új házainak nem lesz gondja a szellőzéssel, és az áruk sem vészes
Új hozzászólás Aktív témák
-
Hi!King
őstag
válasz
instantwater #98 üzenetére
Nekem Németországgal és Ausztriával kapcsolatban pont ellenkezője a tapasztalatom, ami a telekommunikációt illeti, állandóan elő van adva, hogy Magyarországon milyen jó a mobilhálózat lefedettség, ehhez képest a hazai középhegységekben sokkal gyakrabban találkozok azzal, hogy nincs térerő, mint az osztrák hegyekben, pedig nem csak a felkapottabb helyeken járok. Meg egészen kis falvakban találkoztam az elmúlt években 5G-vel, vezetékes net is szuperjó szokott lenni szálláshelyeken, kis falvakban is. Közben meg papiron elvileg nálunk jobb a helyzet, ez az amit nem igazán értek. Vezetékes netben egyébként a Diginek köszönhető, hogy Magyarország nem rossz, úgyhogy számíthatunk rá, hogy a következő 1-2 évtizedben le fogunk maradni.
A befizetés az más kérdés, mert főleg a németek, de valemennyire az osztrákok is valamiért szeretnek ragaszkodni a készpénzhez, ez akkor vicces, mikor egy autópályás fizetőkapunál előtted szenvednek az aprópénzzel, de Németországban bizonyos időszakokban a bankautomatáknál is nagy a tömeg, ahogy veszik fel a kp-t, és nem csak idősek.
-
KROK640
nagyúr
válasz
instantwater #98 üzenetére
Az gondolom megvan, hogy Magyarország és románia a legfejletebb internet és telefon szempontból egész Európában.
Németországban nagyon fejletlen vidéki területen igaz, hogy csak 30Mbitet találni, de pl Ausztriában Bregenzben simán hasított a 100Mbit pedig hatalmas hegyek, tó, patakok, minden van ott ami csak akadályozhat egy hálózatot.Amerikában meg tényleg tragikus mind az internet mind a mobil lefedettség, vidéki területeken egyik sem nagyon van.
-
totron
addikt
válasz
instantwater #78 üzenetére
De ha egyszer bennem van. Inkább eszek homokot ingyen, mint kötelezően költsek. Tudom, "nem" kötelező, de most lett kitárgyalva, hogy a hitelképességbe azért szépen bele számít. Magyarul egész életedben jófogyasztónak kell lenned ha szeretnél valamit.
-
totron
addikt
válasz
instantwater #69 üzenetére
Ez még vállalhatónak is tűnik, ha nincs egyéb rejtett rusnyasága. Csak az a láncos kutya életérzés ne lengené be az egészet...
-
solti
senior tag
válasz
instantwater #69 üzenetére
személyes tapasztalatom nincs sajna, de Amcsiban állítólag a credit history-dnak az teszt jót, ha nem fizeted vissza az egészet, hanem mindig marad tartozásod.
(itthon amúgy én is úgy használom a hitelkártyáimat ahogy Te írod, mindig mindent visszafizetek időben, sose kellett még kamatot fizetnem) -
totron
addikt
válasz
instantwater #64 üzenetére
Létezik olyan opció amivel hitelképesnek is mutatkozom és kopasztani sem hagyom magam?
-
válasz
instantwater #45 üzenetére
Nekem akkor is fura, nem igazán tudom elképzelni a helyzetet, amikor ez a konstrukció számomra hasznos lenne.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
ph Meghívós rendszerrel indult el az Apple Pay Later, ami lényegében egy BNPL-szolgáltatás.
- A Sony technológiáinak krémje lett az Xperia 1 VII
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Kerékpárosok, bringások ide!
- LED világítás a lakásban
- PlayStation 5
- iPhone topik
- Gaming notebook topik
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Már több mint 10 millióan próbálták ki az Infinity Nikki-t
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! ASROCK H310CM i5 8500 16GB DDR4 960GB SSD RX 5700XT 8GB Rampage SHIVA Zalman 600W
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450M R7 5700X 16GB DDR4 512GB SSD RX 5700 XT 8GB Rampage SHIVA Zalman 600W
- Honor 90 Lite 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Nvidia Quadro M2000/ M4000/ P2000/ P2200/ P4000/ P5000/ RTX 4000/ RTX A2000 / RTX A4000
- Telefon felvásárlás!! Honor 400 Lite, Honor 400, Honor 400 Pro
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest