Hirdetés

Aktív témák

  • Barthezz2

    MODERÁTOR

    válasz Morden24 #49881 üzenetére

    Hát igen, az a másik dolog..
    Sok mindenre engem sem tanított meg senki, és én nem is úgy születtem, hogy tudom, egszerűen ha nem megy valami kérdezek, vagy utánanézek, és nem mikor már baj van akkor dobom oda valakinek a lasztit..

    Amugy már vagy 2 hónapja szóltak, hogy meg kéne nézni, de mult héten jutottam oda először :D Megnéztem, és a kezdeti szívrohamok után igyekeztem helyrehozni, aztán otthagytam rájuk, hogyha most is gond lesz, szóljanak.. Lett. Mondjuk számítottam is rá, mert olyan fejetlenség volt, hogy életemben nem láttam olyat, pedig sok idegen gépet "kezeltem" már. Aztán meg mondtam nekik, hogy ok, újrahúzom az egészet, de jön hozzám a gép, azt majd ha végeztem vihetik.

    Anyjukkal nincs gond, ő leül, néha netezik rajt, azt ennyi, van nővére a srácnak, ő már elég idős, de neki meg nemcsak a hajszíne szőke :D 3x elmondok neki valamit és 4x is elcseszi :D

    Aztán meg ugye jönnek a srácnak a haverjai, akikkel persze mindent ki kell próbálni, mindent basztatni kell, két hét után meg lesnek, hogy szar a gép.

    Hát most megkapják frissen, aztán nézhetik egy évig ha szétcseszik :D

    Everybody lies.

Aktív témák