Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • legoza2

    csendes tag

    Sziasztok nem tom ki hogy keresgél neten de én google.hu és már nagyon várva a kártyát napról napra keresem ki ad el végre magyarországon. Tehát beütöttem a kulcsszót 8800GT az első 10 es találati listában ezt találtam: (nem tudom szerepelte már a cikk de tessék:)
    Részlet a cikkből:
    "Az ok? Igen egyszerű. A 8800GT teljesítménye és árazása inverz módon viszonyul egymáshoz, vagyis az eszement erő mellé szerényebb árcédula kapcsolódik. No de akkor mi lesz a raktárak polcain rohadó 65-80 ezer forintos GTS-szériákkal, és a 100 ezer forint felett kapható GTX-ekkel, amelyeket a 55-65 ezer forintos GT megver, vagy hozza a szintet? Ki venne ilyen kártyákat, ilyen árakon?

    Senki – ez valóban így van. A kereskedők belesápadtak, hogy az eddig lekaszált tízmilliók után nem kaszálhatnak még ugyanazon a terméken újabb milliárdokat, és gyorsan döntöttek is.

    Ezt nem tehetik meg velünk! – csaptak az asztalra. Még hogy nem kereshetünk tripla árrésekkel, uzsorakamatnak is beillő haszonkulcsokkal! Még hogy nem húzhatunk ki a felhasználók zsebéből százezer forintokat egyetlen alkatrészért, csak mert jön egy mindenki által megfizethetőbb termék! Ez így nincs rendjén! "

    teljes cikk és egyben a forrás:

    [teljes cikk és egyben a forrás]

Új hozzászólás Aktív témák