Hirdetés

Aktív témák

  • Ariadne

    őstag

    válasz rétisün #26043 üzenetére

    Na épp ezért nem tekertünk fel a hegyre, mert Gyuszi, a Tüdő ott várt volna, mihelyst leizzadva elindulunk lefele. :) Aláöltöző jól szívja egyébként az izzadtságot, és teljesen jól fel voltam öltözve (végre három év alatt úgy-ahogy összejöttek a szükséges cuccok), de ennek ellenére nem szívesen másznék fel izzadva nagyobb emelkedőkön mostanság. Aláöltöző + szélálló bringás naci, felülre meg aláöltöző, rövidujjú mez, polár, hosszúujjú mez volt rajtam, lefelére plusz egy kamásli és egy Decás eső(szél?)kabát, így csak a jobb lábam negyedik ujja fázott útközben (komolyan...), egyébként rendben volt. :D Azért egy kicsi mászás talán csak lesz holnap.

    Ja és bátorkodtam majdnem teljesen slickekkel indulni, a cross-szal, izgalmas is volt, amikor egy darabon a sáros ösvényre vittek rá a többiek. :) Mellesleg fél Budapest lakossága a Normafa és a János-hegy környékén időzött...

    [ Szerkesztve ]

    "In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

Aktív témák