Hirdetés

Aktív témák

  • bmx powa

    tag

    válasz Azazello- #14028 üzenetére

    Szia!

    Nekem cs200cad van, ez abban különbözik a cs200-tól, hogy jár hozzá a vezetéknélküli pedálfordulatmérő. Tehát az óra ugyanaz, csak egy kiegészítő hiánya/megléte a más. Így tudok neked mesélni az óráról. Nagyon jó, pár na után átlátod rendesen a használatát, és minden megy simán. A vezetéknélküli pulzusmérőt idáig összesen 3 alkalommal zavarta meg magasfeszvezeték (szeptember óta használom), ez azthiszem bőven elviselhető, és más márkákkal is előfordul. A Polar cég nagyon ráfeküdt a pulzusmérésre, így ez nagyon pöpec funkció, pontos. Én azt javaslom hogy Zergénél vedd, mert nagyon korrekt. Nekem az első sebességmérő szenzor nem működött, visszavittem és helyben adott egy újat, fel is szerelte nekem és teszteltük is hogy működik-e. És csak azután mentem el, hogy működött. (nem gyakori hogy nem működik valami...) És megemlíteném még a számítógépre feltöltés lehetőségét, ez nekem eléggé hasznos.

    Remélem elég infó :D

    "hát, EZT a verziót kihagynám, nem mintha utálnám Jókerpapát, csak Ő nekem már, khmm, nem elég filigrán, túl férfi és semennyire sem bari... "By Bolondember

Aktív témák