Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szmegma

    aktív tag

    Ugy vagyok vele, ha mar egyszer felrakom, hogy hasznaljam, akkor mas is nyugodtan hasznalja. :D

    A szerot gzolee2 biztositja es ahogy beszelgettem errol vele nem tervezi, hogy befejezne.

    A .gz fajlt azert nem talalod, mert miota elesben megy az EPG-m, azota nem gyartok mar hozza. Ha kell, akkor csinalhatok persze, ez ki/be kapcsolhato opcio a programban.

    "Néhány műsornál a beállításkor duplán írta egymás utána a tartalmakat" Erro keszitenel kepeket, hogy lassam mirol van szo legy szives.

    Az, hogy a "forrás oldalaktól is függ" nagy igazsag. Viszont azert csinaltam meg ugy a programot, hogy 5 kulonbozo oldalrol is kepes adatgyujtesre... ha mondjuk behal 4 oldal egyszerre - ennek eselye nagyon kicsi - akkor is ott az otodik amire atallhatok.

    A linuxos belteridre amit keszitettel 2 fajlt, azt naponta el kell keszitened vagy automatice mukodik?

    Azt a rytec.hun.xml-t en is megneznem ha publikus, elkerhetem a a linket legy szives?
    A BBC1 es BBC2-hoz kellene EPG? Mivel volna meg a tarsolyomban 179 angol nyelvu csatorna, azokat meg tudnam oldani, hogy elerhetoek legyenek az EPG-ben, ha szukseges!

    TV: JZ1000

Új hozzászólás Aktív témák