Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bogyi007

    veterán

    válasz HagaNRG #90302 üzenetére

    Hasonló dolgokon gondolkoztam és beszéltem át párommal tegnap este miután az 576-ba beadtam a Fat Xbox One konzolt és elhoztam az S-t. Ugyebár most az 576 összesen 70000 forintba számolta be a gépem aminek én örültem is nagyon és kicsengettem mellé 30000 forintot és lett egy új gépem amihez járt ugye a Bf1 + 1 hónap Ea Access és a 14 nap Gold.

    Az biztos hogy az 576 is jól járhatott az akcióval mert máskülönben nem csinálták volna.

    Mégha 5000 forinttal többért is teszik ki a gépet akkor is nyernek az egészen mert az 576-nak van olyan vásárlóköre aki megteheti azt hogy nem bújja az aprós oldalakat olcsó gépek után spórolást remélve hanem bemegy megnézi a kínálatot s elviszi a gépet. Nos a bevett gépeket is garival adják s ennyi biztosíték már elég is sokaknak.

    Másrészt mi itteni fórumturkász userek is jól jártunk. Persze voltak konzolok amihez a szintén 99990 forintos cédulához a fenti csomag mellé adtak pluszban kontit még vagy játékokat de ott nem volt beszámítás jó feltételekkel. Ha pl Konzolok Szervize vagy pl Tescos pakkot akartam volna venni, akkor nekem kellett volna eladnom a konzolt egyszer amit max 55000-60000 forintért sikerült volna eladni, aztán meg a pakkot megvenni úgy hogy ott már 40000 forintot kellett volna hozzáadni majd esetleg a plusz kontit és a játék+access+gold kompót eladni.

    És ez egyre nagyobb lutrival járt volna. Az 576 inkább bevállalta hogy ad 15000 forinttal többet de nem a konzolhoz extra játékot vagy kontrollert. Nekem ez az utóbbi hozzáállás jobban tetszett mert így nem kellett vesződni az eladásokkal, nem kellett a konzolt elvinni személyes találkozóra stb.

    Mindenki happy, így az 576 is meg a kedves User is (pl. Én)

    [ Szerkesztve ]

    Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

Új hozzászólás Aktív témák