Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz axlfsi #87538 üzenetére

    Igen, xbox store-ból vettem mindent, kivéve a goldot.

    Nem home-olok, nem is fogok, amit szeretnék, azt megveszem. Így is több játékom van, mint amennyivel valaha játszani fogok tudni. Nem akarok senkitől függeni, és tőlem se függjön senki. Maximum családtaggal lennék erre hajlandó (például ha valamelyik lányom kiköltözik, és vesz magának is egy konzolt, ha él addigra még a rendszer), de ugye arra is van kitalálva az egész home-os hóbelevanc.

    Amúgy ez a GTA5, meg a Horizon3 talán a legdrágább játékaim voltak, amit valaha vettem, főleg digitálisan, általában ki szoktam tudni várni, hogy lemenjen az ára valaminek. Mondjuk a GTA5 esetében ez elég értelmezhetetlen, sokéves játék, és még soha nem láttam sem digitálisan, sem dobozosan 40 EUR alatt. Rise of the Tomb Raider ugyanez pepitában. Sőt, újabban a LEGO-játékokkal is kezdik, de azért azok előbb-utóbb valamennyire beesnek - kivéve az új SW-s címet, szerintem az is örökre 40+ EUR marad...

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák