Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Madwe

    nagyúr

    válasz xboxfreak #6679 üzenetére

    Egyáltalán nem homályos s mosott, aa miatt néhol az a távolban, de legalább van rajta aa s nem recés... ellenben távolban legalább messzebb látsz mint boxon a nagyobb felbontás miatt... szerintem te tömörített szarul beállított youtube videók alapján nyilatkozol :) színek mosottak, mert ps4en magasabb a háttérfény, x-en meg a kontraszt gyárilag - de mi gátol meg abban h ezt átállítsd?

    (#6680) Mister_X Persze, game modeba kell tolni hogy alacsony legyen az input lag, de az ilagot nem befolyásolja ha a contrast, saturation, brightness, lighning értékeken változtatsz :) Az csak kikapcsol minden postprocesst, hogy gyorsabban jelenjen meg a kép s módosítatlanul, s rendel hozzá az elöbb említett dolgokhoz egy beállítást, de ahoz hozzá lehet nyúlni :D
    Mellesleg igen, ps4 nem nyúl hozzá a képhez, natúrban kinyomja, x meg eleve ráhúz ezekre az értékekere (ami nekem pl nem tetszik) de mi olyan nagyon nehéz a ps hdmi bemenetéhez konstans hozzárendelni egy magasabb kontraszt szaturáció s alacsonyabb brightness értéket? S legfőképp ezt miért kell úgy mondani mintha ettől a ps4 szarabb lenne, mikor ez kb 2 mp alatt örökre letudható, míg a natív felbontás pl nem fog változni attól hogy a kijelződet matatod... Az más kérdés h 720p s 900p között sok különbség nincs, ha már bf4, illetve a 720p s az 1080p között sem akkora, hogy kijelenthessük hogy a 720p szar... Már az is az ingeküszöb felett van, s ez a lényeg, hc gamek meg úgysincsenek konzolon ahol annyit számítana, hogy minél nagyobb felbontásban minél pontosabban lásd az ellent s ezért belemászol a kijelzőbe is... Igen, szebb az 1080 ha nagy kijelzőn/közelről nézed, de már a 720 is bőven elegendő. Ha felskáláz 1080ra, akkor pláne... Persze kevesebb a valós képi info a képen, de ez nem feltűnő, s ami lényegesebb, h ettől még tud ugyanolyan szép lenni... 1080 viszont élesebb lesz, meg kevésbé recésebb, de az sem zavaró szeintem...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák