Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hódmaci

    senior tag

    Sziasztok!
    Kaptam ma egy emailt a xlcm@microsoft.com -tól amit fogalmam nincs hogyan értelmezzek.
    Miszerint:

    "Értesítjük, hogy jogérvényesítő intézkedést kezdeményeztünk az Xbox Live-fiókjában a Microsoft szolgáltatási szerződésének megszegése miatt."

    Mint kiderült a gyerek Xbox fiókjáról van szó.
    Beléptem a enforcement.xbox.com oldalra és ott ezt dobta :

    - Intézkedés oka: "K@rv@ @ny@d t"
    -1 napi felfüggesztés

    -Érvényesítés hatása:A fiók nem használhat kommunikációs szolgáltatásokat Xbox 360 konzolon. Xbox One konzolon és egyéb Xbox-platformon a következő Xbox Live-szolgáltatások korlátozottak lehetnek

    - Kinect-tartalom megosztása Megosztás közösségi hálózatokkal Szöveges és hangkommunikáció, Csoport keresése Közvetítés Xbox-profil, -játékoskép és -klubtartalom szerkesztése

    -Érvényesítés részletei: A fiók nem megfelelő üzeneteket küldött, vagy nem megfelelő hang- vagy szöveges kommunikációban vett részt. Ez a következőket foglalhatja magában: zaklatás vagy erőszakos viselkedés, sértő vagy támadó nyelvezet, negatív vélemény egy személyről vagy csoportról, zavaró viselkedés, levélszemét küldése vagy egyéb nem megfelelő kommunikáció.

    Értem én, hogy az a kis m............ csúnyán írt valakinek valahol és ezért figyelmeztették.
    Na de ezt a gép automatikusan felismeri (MI) vagy az a valaki ezt valahol jelentette?
    Amennyiben jelenteni kell és én ilyen helyzetbe kerülnék akkor hol tudom jelenteni?
    Illetve ha valaki jelentette azt megtudom nézni, hogy ki volt az? Na jó ez plátói.

    Szerkesztve:
    Beszélgettem az örökössel és megismerte az intézkedés okát. :)
    Mint kiderült játszani akart többszereplős játékkal és egy számára idegen játékos elkezdte szidni, veszekedni vele. Majd elgurult a gyógyszer és azt írta válaszul amikor elkezdte szidni az anyját az idegen játékos.
    Kérdeztem emlékszik-e a user névre de azt mondta nem és le is tiltotta.

    Valahogyan visszatudom nézni ezen beszélgetés(eket) az Xbox-on?
    Nem csak ezt hanem bármelyiket. Akár letiltott vagy engedélyezett felhasználóval(kal) zajlott beszélgetéseket.

    [ Szerkesztve ]

    Hölgyeim! Azt tesszük a kirakatba ami eladó.:)

Új hozzászólás Aktív témák