Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zolee1988

    tag

    sziasztok,
    tegnap megvettem az Xbox One S-t. beüzemeltük, szeressük, elengedtem a VLC-t (nem tudja az audió kodeket miatt a hangsávot, némafilmet nem szeretem), elengedtem a HBO Go-t.
    annak még utána nézek, hogy lehet-e simán felmásolni filmeket, van pár régi mese, amit a gyerek imád.
    (elvileg van van egy HDMI in, ami átengedi a képet majd az Apple TV-ről, ezzel nem foglalkoztam. azért kérdéses, mert a TV-n csak egy HDMI bemenet van)

    sajnos a faluvégi internet nem túl combos, 14 óra alatt töltődött le a Forza4. Steam-hez vagyok szokva, ott egyszerű volt, cégnél letöltöttem a játékot, backup, kimásolom külső merevlemezre, majd otthon kicsomagol. ez persze nem a gép hibája :)
    Van egy év GPU-m, lenne mivel játszani, de így nehézkes lesz. Igaz, még nincs a fix helyén a gép, valószínűleg az Instant On ezen majd segít kicsit. A lemezes játékok meg elég drágák, bár kollégám azt mondta, azoknál is van 5-10GB letöltés.

    Szerintem úgy is az lesz, hogy a választott 4-5 játékot megvárjuk, mire leér, és lehet játszani.

Új hozzászólás Aktív témák