Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szimszonos

    őstag

    válasz Bogyi007 #189529 üzenetére

    Szerintem te csinálhatsz valamit rosszul ha még nem tudtál jó áron venni lenezes játékot.Elmúlt pár hónapban vettem 3 játékot töredékéért mint a atore-ban,és nem kellett az ottani akciókat,meg utazásokat lesni ami most már amúgy is bezárult ami a nagyon akciós részét illeti.CoD WWII 3000ft,Dishonored Death of Outsider 2500ft meg egy CoD Advanced Warfae 1500ft.Ennyi a történet,ebből akárhová utazgatsz a harom áráért jelenleg egyet vennél a store-ban.Ja és annyit hogy még ez a pár ezer ft kiadás is visszajön pont ezért mert ezek a játékok egyik azolgáltatáa részét sem képzik.Mint mondtam nekem megfér a digitalis mellett a lemez is ha úgy alakul.Új játtékoknál pedig nagyobb is lehet az eltérés a lemwzes javára.Pl 2 hónapos RDR2 8ezer dt-ért vettem,amilyen áron lasaan egy év után sincs a Store-ban,ráadásul később elcseréltem egy Mortal 11-re amit meg 11-ért elvittek.Ezek apróságok de bosszantó lenne ha ezek a játékok mondjuk belekerültek volna digitálisan kb 30-40 ezer ft-ba az az 5db amit itt felsoroltamt,és nem hever már fölöslegesen a profilomon.Vannak digitális játékaim nekem is nen kevés mert ha olyan akció van amelyik játék érdekel akkor megveszem,de ezek pl amit felsoroltam még soha nem még a közelében sem mint amennyiért vettem lemezen.Persze aku olyan játékokat akar eladni mint pl Quantum Break meg Titanfall meg GeoW ami gane pass vagy ea acces az árulgathatja fillérekérr hónapokig,mert a kutyának se kell.Ilyen is van.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák