Hirdetés
Új hozzászólás Aktív témák
-
Karma
félisten
válasz
MATEO6600
#5851
üzenetére
1) Ez nagyon helyzetfüggő, de az esetek többségében célszerű a propertyt használni tovább, akár osztályon belül is. Persze kérdés, milyen vudut kódoltál a setterbe, de például elég tipikus a PropertyChanged esemény gerjesztése, ami azért nem árt, ha mindig megtörténik.
2) Nem kötelező private-nak jelölni, mert a classok és structok adattagjai alapértelmezetten private-ek. Egy külső (azaz nem másik classon belüli beágyazott) class alapértelmezetten internal, de átírhatod publicra. A beágyazott dolgok private-ok alapból.
3) De egyébként a pattern nem attól lesz jól vagy rosszul implementálva, hogy propertyt vagy fieldet használsz. Ha egy osztály egy másik adattagjait sokszor, közvetlenül manipulálja, legyen szó az előbbi kettő bármelyikéről, ott valami bűzlik.
Új hozzászólás Aktív témák
● ha kódot szúrsz be, használd a PROGRAMKÓD formázási funkciót!
- Apple iPhone 12 Mini / 128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia / Akku:100%
- Krups EA81 Automata kávégép 6 hónap Garancia Beszámítás Házhozszállítás
- 18 éve! Billentyűzet magyarítás magyarosítás. Festés vagy lézerezés és egyebek! 3 lehetőség is van.
- OUKITEL G1 Mobiltelefon 24/256Gb dupla sim
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 mini 64GB White -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3849, 100% Akksi
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest


