- Canon MILC: EOS R és M topik
- AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Vezeték nélküli fejhallgatók
- Soundbar, soundplate, hangprojektor
- Azonnali informatikai kérdések órája
- RAM topik
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- NVIDIA GeForce RTX 4060 / 4070 S/Ti/TiS (AD104/103)
- CES 2025: Naya, az igazán egyedi billentyűzet
- Gaming notebook topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
Peter Kiss
őstag
Nálunk most lesz nagy alkalmazástúrás, ami azt jelenti, hogy a kontrollok új verzióra lesznek cserélve, illetve most forgatjuk át a legtöbbet 4.0-ra, nálunk a 4.5 nem fog játszani, mert nincs rá szükség.
Egyébként nem feltétlenül rossz, csak annyi a gond, hogy sok kompatibilitási gond felléphet az újabb de nem verzióváltott DLL-ekkel. Szerintem mondjuk a legtöbb helyen nem lesz gond.
-
martonx
veterán
4.0 -> 4.5 számozásra gondolsz?
Nálunk (nagyvállalati környezet) az a szokás, hogy amikor beüzemelnek a hardveresek egy új szervert, ahhoz később már nem nyúlnak. Azaz, ha egy szerver win2003 + .Net 2.0-ával indult el, akkor az úgy is marad. Ha egy szerver win2008 + .Net 4.0-ával indult el az is úgy marad. Lényeg, hogy nem upgardelünk működő szervert.
Azaz mihelyst lesz új szerver .Net 4.5 után, nálunk az újabb és újabb szerverek már automatikusan azzal lesznek telepítve.
Úgyhogy nem hiszem, hogy gond lenne ezzel. Nagyvállalati környezetben amúgy is rohadt lassan terjed minden (sokan pl. most fognak átállni IE6-ról, sőt most kezd terjedni az Office 2007, extrém, de nagyvállalati környezetben még mindig windows XP az egyeduralkodó).
Új hozzászólás Aktív témák
● ha kódot szúrsz be, használd a PROGRAMKÓD formázási funkciót!
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- iPhone topik
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- Konteó topic
- E-roller topik
- Hálózati / IP kamera
- Megérkezett a Google Pixel 7 és 7 Pro
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Nintendo Wii U
- További aktív témák...
- Bomba ár! Dell Latitude 5400 - i7-8GEN I 8GB I 256SSD I 14" FHD I HDMI I Cam I W11 I Gari!
- Bomba ár! Dell Latitude E5250 - i5-5GEN I 8GB I 128SSD I 12,5"FHD Touch I HDMI I Cam I W10 I Gari!
- Audio-Technica ATH-M20x fejhallgató
- Apple iPhone 15 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Samsung Galaxy A32 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest