Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz MrChris #5209 üzenetére

    A nyári anyagomból már összeraktam két klippet, de nem hiszem, hogy büszkén fogom mutogatni :DDD :N Életem első videózása meg vágása, azelőtt kb. semmit nem videóztam, szal ami amatőr hibát el lehet képzelni mindent elkövettem :D Egyelőre mondjuk meg is tiltotta nekünk a banda a megosztást vagy mutogatást, hogy nehogy kiszivárogjon vagy mi... Amúgy következő alkalommal én sem állok neki különböző kamerákkal, max pár gopro jöhet, mert annak nagyon hasonlóak a színei és képi világa a panákéhoz, csak a minőség gyatrább.

    Nem értek hozzá, de szerintem a xeon 5430 is simán elég lehet, benchmarkban kb azt hozza mint a laposom procija (már ha lehet hinni ennek) és én azon is gond nélkül szerkesztgetem a fullhd-t, csak a beépített kijelző felbontása kevés, vagy a sávokat nézegetem, vagy a videó előnézetet, a kettőt egyszerre nem lehet :DDD A külső monyó fullhd felbontása még pont belefér, de szívesen elfogadnék egy 2560 x 1440-est vagy valami. Vegas nem tom, de premiere amúgy inkább nem a sok ram-ot és ssd-t igényli? Utóbbit kell vegyek a laptopba is, mert elég olcsón mennek manapság úgy nézem.

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák