Hirdetés
- 5.1, 7.1 és gamer fejhallgatók
- Házimozi belépő szinten
- OLED monitor topic
- Vezetékes FEJhallgatók
- Milyen széket vegyek?
- Ilyet se látunk minden nap, már füstölt a GeForce, de a játék még futott
- SSD kibeszélő
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
Aktív témák
-
Puma K
nagyúr
Csak te értetted meg bonyolult lelkivilágomat

Sajnos nem jutottam előrébb.
Virtuális XP alat nem tudom megadni a Win7-nek az ISO-s mappáját, hogy az általad linkelt progin keresztűl meg tudjam csinálni a Win7-es telepítős pendrive-ot.
Vagy azért mert béna vagyok vagy pedig azért mert kicsi a laptop felbontása és nem látszik az összes gomb az adott ablaknál.Még arra is gondoltam, hogy átszaladok haverhoz és rákötjük a netbook HDD-jét az asztali gépére és simán leformázzuk... ha minden igaz akkor SATA csatis a HDD esetemben.
VirtualBox Extension-t is kirpóbálom.
-
Puma K
nagyúr
Közben keresgéltem és találtam egy megoldást amit végig csináltam, csak nem akar beboot-olni az USB-ről... Kijön valami 2 soros szöveg és bármilyen billentyűt nyomok ugyan az a szöveg ismétlődik.
Amúgy szerinted lehet az a gond , hogy első általam talált és próbált megoldásnál egy 64 GB-os pendrive-ot akarok használni és nem 4 GB-osat?
Most megpróbálom azt amit te javasoltál.
-
Puma K
nagyúr
Üdv néktek!
Ma bővült az itthoni géppark egy Asus netbook-kal, amin alapból 10.10-es Ubuntu van. Na már most én ettől meg akarok szabadulni, de nincs USB-s DVD olvasóm, valamint a pendrive-ra is csak úgy kidobtam a Windows telepítő fáljait (igaz így nem tudok pendrive-ról boot-olni de Windows Basic esetén elég volt hogy Windows alól csak az exe-re kattintottam és úgy raktam föl az Ultimate-et) és nem tudok pendrive-ról boot-olni, az Ubuntu meg nem engedi az exe-t elindítani (totál nem értek a Linux-hoz semmilyen szinten, de nem is szeretnék).
A kérdésem az az lenne, hogy hogyan tudnám rávenni, hogy elinduljon a telepítés pendrive-ról valamint Ubuntu alól?
Üdv
Puma -
Puma K
nagyúr
Hali!
Használni szeretném a TP-Link TL-WN422G típusú USB-s wifi vevőt, de sajnos nincs driver Ubuntu-hoz. Kezdő vagyok Ubuntu/Linux (nem is tudom melyik a helyes megnevezés) terén. Ubuntu 10.04 LTS van fent.
Valamint a BackTrack 4-et szeretném telepíteni, csak nem tudom, hogy az ISO-t vagy a vmware-t szedjem le?
Aktív témák
- 5.1, 7.1 és gamer fejhallgatók
- Hivatalos a OnePlus 13 startdátuma
- Házimozi belépő szinten
- Windows 11
- OLED monitor topic
- Milyen program, ami...?
- Amit látnod kell 80’ – 90’ évek, egész estét betöltő mozi filmjei.
- EAFC 26
- Genshin Impact (PC, PS4, Android, iOS)
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- További aktív témák...
- AKCIÓ! Törött Apple iMac 19.2 i5-8500 Radeon Pro 560X 4GB 16GB 256GB SSD 21.5" 4K Retina
- Telefon felvásárlás!! Xiaomi Redmi 9, Xiaomi Redmi 9AT, Xiaomi Redmi 10, Xiaomi Redmi 10 2022
- BESZÁMÍTÁS! Sapphire B650M R7 8700F 32GB DDR5 1TB SSD RX 9070 XT 16GB CM MasterBox 5 fehér 750W
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 Mini 128GB Red -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4437, 100% Akkumulátor
- 206 - Lenovo Legion Slim 7 (16IRH8) - Intel Core i7-13700H, RTX 4060
Állásajánlatok
Cég: Central PC számítógép és laptop szerviz - Pécs
Város: Pécs
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest







