Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • snemeth

    aktív tag

    válasz Tonyk #1835 üzenetére

    En soha nem vagyok taplo a kulonfele ugyfelszolgalatokkal. Tisztaban vagyok azzal, hogy nem az ott ulo szerencsetlen tehet arrol, hogy valmi nem ugy tortenik/mukodik, ahogy kellene.

    A multkor ketszer kellett az Elmu-nek telefonalnom, hogy kuldjek mar ki vegre a szeptemberi fogyasztasrol a szamlat, mert csak nem akar megerkezni. Az elso telefon utan vartunk ket hetet. Nem jott, felhivtam oket ujra es ismet normalisan elmondtam, mi a baj. Megbeszeltuk, megkoszontem a segitseget es kesz.

    Mondjuk ennek a csekk temanak most veget vetek, mert bankot valtunk. Otthagyjuk a rablo OTP-t a fenebe es mehet minden beszedessel es atutalassal - ingyen.

    Amugy azt figyeltem meg, hogy a rosszindulatu emberek nagy resze nyugdijas. Azt sem tudja mirol beszel, de kozben olyan tusko, mint allat. Legyen az UPC ugyfelszolgalat vagy SZTK.

    Na, ennek aztan sok koze volt a Tvnetwork-hoz.

  • h_143570

    addikt

    válasz Tonyk #1835 üzenetére

    Nem reklamáltam csak érdeklődetem hogy igaz-e a hir ma is 3 óránát szakdozott a netem de tűrtem az elmúlt héten 2 szer is volt 1-2 órás net kiesés még sem telefonálgatam rájuk, hanem megvárta mig szépen megcsinálják. Mivel tudom hogy kőtőgetnek be egy csomó új usert meg hát készitik a rendszerűket a viszaállásra igy tudomásol vettem magamban hogy lesznek kisebb nagyobb kiesések és nem problémáztam. A levelemre tőbb mint egy hét múlva válaszotak, amikor minden más témában szinte másnap, valószinűleg ki kellet sakozniuk hogy hogy és miként legyen az átálás. Tehát nálam megértőbb és tűrelmesebb user nem hiszem hogy olyan sok lenne. De ha már egyszer felemrűlt a dolog akkor már csak azért is megérdeklődtem és válaszoltak rá csak eltertott egy idejig. Szóval eddig 3 mailt kűldetem nekik ebből 2 a bekőtésel kapcsolatos mail volt. Tehát egy érdeklődő mailt el lehet kűldeni és megvárni még válaszobak rá az szerintem nem cseszegetés.

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák