Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz vegitossj7 #2882 üzenetére

    Azok hívják klánoknak a guildeket akik nem tudják mi micsoda.

    Jó lenne egy guild rendszer a The Divisionba, napi guild feladatokkal, guild levellel, guild bankal, stb stb. Mint WoW-ban. Például egy raidben, hierarchia van. A Leaderek és az officerek irányítják a guildet. Ők határozzák meg a raid teamet. Ami a Division-ban 8fő/raid. Így itt (is) lehetne több raid team. Nem tudom mennyire lesz kopmlex a raid mechanizmus, mekkora fegyelmet követel majd meg, de a raid leaderek feladata a raid alatti fegyelem betartatása. Én nem vagyok leader típus, de mindig is kellett nekem egy guild leader aki irányít. Sokkal többet ki tudtam ezáltal hozni magamból.

    Ott van WoW-ban Sco aki a Method guild leadere. World top wow guild (volt). Ő egy akkora szervezetet tartott a kezében ami világhírű. Igaz most feloszlottak. Na szóva Sco irl hivatásos katona, vasfegyelmet kívánt meg a csapattól. Állítólag borzasztó szigorú. De a nulláról felépített egy világelső pve guildet.

    A klán pedig nem más mint bohóckodás. Egy CS:GO csapat onnantól komoly, ha már e-sport team-nek nevezheti magát. Multigaming szervezetek is vannak. Persze a pro szférában az a tuti, de hallottam már magyar nevenincs multigamingekről is, na az is csak bohóckodás. A klán az amikor találkozik 5 publikplayer és összeáll warozni. :) Ezeket a klánokat egy értelmesebb fixmix ragequit-ra tilteli. :D Mindig röhögök mikor különböző játékokban publikon rámírnak, hogy "Van klánod?!" :D Válasz: Nincs, nem is kell.

    Hogy lesz a Division-ben, lesznek dungeon-ok és raidek is?

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák