Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shkiz0

    nagyúr

    válasz margithid #98452 üzenetére

    Hát pedig hidd el, hogy ez nem így van.
    Ha visszanézel pár oldalt, láthatod hogy múlt héten volt egy 100 FT-al megrakott szelvény, 10 meccsel, 1.4-es meg 3.30-as oddsokkal is, 326x-os eredővel, és egy vitte el.
    Elmondom ezt kb 2p alatt tettem, semmit nem elemezgettem, vagy nyálaztam át, csak így lista alapján tettem.
    Függetlenül attól, hogy mennyire pechszériám van most, tartom azt, hogy ez az elemezgetés sokszor semmit nem ér.
    Volt már hogy egy 5 eseményes szelvényt 2 óra alatt raktam össze, néztem hiányzókat, aktuális formát, egymás ellenni körülményeket, elmúlt 10-10 meccs eredményeit, elemeztem hogy idegenben és hazaiban milyen formát mutattak, megnéztem hogy az adott meccs mennyire "tét" meccs, tehát azon kívül hogy nyerhető 3 pont van e még valami tétje (mondjuk BL vagy EL indulást érő hely, stb) megraktam, azt mondtam, hogy ez tuti szelvény, el sem mehet, aztán az első meccsen már el is úszott.
    Én azóta nem nézek se hiányzókat se semmit, hanem teszem ami úgy érzem jön, csak valahogy egyel mindig túlhúzom :D

    Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

Új hozzászólás Aktív témák