Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • WN31RD

    addikt

    Szerintem nem árt az, ha van a PH!-n egy ThinkPad T-kkel foglalkozó topic. Átneveztem, és maradjon, aztán meglátjuk, legfeljebb elsüllyed, vagy esetleg összevonásra kerülnek a ThinkPad-es topicok.

    Szerk.: Legyen inkább T és X topic, tehát a felső kategóriás ThinkPad-ek topicja.

    ''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

  • WN31RD

    addikt

    válasz raszputyin #33 üzenetére

    Elvileg, ha felhasználó által cserélhető komponenst (pl. RAM, vinyó) cserélsz, annak nem kellene befolyásolnia a garanciát, kivéve, ha bizonyítható, hogy tényleg az új alkatrész miatt romlott el valami.

    Az Active Shock Protection szenzora nem a vinyóban van, tehát az érzékelő működik a vinyó cseréje után is. Abban viszont nem vagyok biztos, hogy a vinyót leállító szoftver (ez nem hardveres feature, éppen ezért pl. Linux alatt - egyelőre - nem is működik) támogat-e mindenféle vinyót.

    ''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

  • WN31RD

    addikt

    válasz Shadowfax #2032 üzenetére

    ''Véletlenül'' ölég nehéz legyalulni a rejtett partíciót
    Annyira nem nehéz... :)
    Az X60-amon nemrég kísérleteztem kicsit, és kézzel gyártottam 1-2 partíciót kicsit szokatlan de nem hibás elrendezésben (a rendszervisszaállító szoftvert tartalmazó partíciót szigorúan érintetlenül hagyva), amelyek közül az egyikre szántam a Windows Vista-t. Elindítottam a visszaállítást, amely rövid időn belül közölte, hogy ismeretlen hiba miatt nem tudta befejezni a műveletet, ami még nem lett volna különösebben érdekes, legfeljebb tudomásul veszem, hogy kicsit buta szegény, de a következő újraindítás után kiderült, hogy eközben sikeresen megsemmisítette magát a szerencsétlen (azaz a helyreállító partíció nem működött többé). :Y

    Nem volt nagy gond végülis, mert az előzőleg legyártott Recovery lemezekről szépen helyreállt minden, és később úgyis legyalultam az egészet, és ment a helyére a Linux.

    Szóval azt javaslom mindenkinek, hogy minél hamarabb készítse el a Recovery lemezeket, nem nagy fáradság, és szükség lehet rájuk.

    ''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

Aktív témák