Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Juhééééjjj! Megy a PH! Tegnap reggel nem hozta be az oldalt..Na mindegy. Voltak azért események. Táltosunk akksija megadta magát a hideg időre való tekintettel és azzal szenvedtünk csütörtökön. Na és persze eláztunk munka közben. Este volt egy kicsit emeltebb hangú telefonbeszélgetésem édes volt párjával arról hogy feltelepítem e az általa küldött webkamerát avagy sem a gépemre. Nem árulok el nagy titkot ha lejegyzem hogy semmilyen körülmények között nem fog felkerülni kamera a gépre. Kicsit túl sokat szeretne én meg csak araszolgatok előre az új életem beindításával. Persze ő ezt leszarja én meg leszarom ő mit akar. Ha akar beszélni a lányával felhívja édest telefonon és ő átadja neki. Ha ez havonta sokba kerül akkor sokba kerül. Bevallom a végén már ordítottam pedig nem vagyok ilyen.
    Tegnap reggel meglepődve tapasztaltuk milyen nyugisan aludtunk az esti telefonbeszélgetés után is. Nem zavart be..Sajnos tálti akku problémája még fent állt és a reggeli indulást még az is tetőzte hogy nem tudtuk kinyitni a motorháztetőt. Előbb a bovden akadt ki majd én..Végül úgy húztak be bennünket és az ebédidőben nyitottuk ki a motorháztetőt. Kivezettük előrefelé a nyitóját mert tönkrement a bovden. Nagyon egyedi lett a nyitó. Most rendben működik. Kíváncsi vagyok ma reggel indulni fog e tálti. Már van tartalék akkunk is.
    Amúgy tegnap végre "jó" idő volt. Nem esett és a szél is alig lengedezett. Fel is állítottunk a tetőből egy nagyobbacska darabot amit be is fóliáztunk. Most hogy már nem esik az eső ez nagyon lényeges volt.. ;]
    Ma jönnek a gyermekeim. Együtt lesz a 3 lurkóm! Kíváncsi vagyok hogy lesznek el. Vettünk egy ágybetétet amin mi fogunk aludni édessel és a mi ágyunkon alszanak majd Imrus és Zsani. Cuncika pedig a helyén.
    Most hirtelen ennyi jutott eszembe.
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák