Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ace Ventura

    addikt

    válasz Cheesy #7916 üzenetére

    Vezérműszíjcsere 80000-nél volt, most 122000 van benne.
    Holnap szerelőnél gyújtókábel, és gyertyacsere lesz megint.Első alkalommal nem vezetett eredményre, de még egyszer nekiesünk.
    Az AC-nek szép hangja van induláskor, (normálisan szívja fel a benyát, mint eddig)
    A rángatás kb indítás után 10-15 másodpeccel kezdődik, és folyamatos.Tegnap más a motor egyenetlen járására lettem figyelmes, és hátramentem megnézni a kipufogót.Onnan véletlenszerűen puffanások voltak hallhatók.Nem szabályos.A kocsiszekrény szabályosan remegett már.
    A fordulatszámom a 700-100 között ingadozik.Ezt is tegnap figyeltem meg, előtte nem vettem észre ilyet.
    A kocsin 2 hete szelephézagot állítottak, de a problémán már kb 1,5 hónapja kezdődött.
    Igaz párom alatt egyszer kifogyott a benya, és a szaki szerint ott történhetett valami.Tehát ezzel kapcsolatos. Ez történt kb 1,5 hónapja, és onnantól érzem a rángást, viszont a nagy fogyasztást régebb óta érzékelem.Kb fél éve.

    Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

Új hozzászólás Aktív témák