Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szplöttyy

    senior tag

    válasz bandus #11519 üzenetére

    Mert jol erzem magam. Mentem mar nem egyszer Bmwvel az elektromosan korlatozott 255km/hval, de az fele akkor izgalmat nem nyujtott, mint UTASKENT ulni egy baratom gepkonyves epitett korlampajaban, mikozben a tuzfal egette a labam, visitott a valto, es lattam a 11ezerbe belelendulo ford merot :) Ha erted mire gondolok valaszt kaptal, ha nem, soha nem is fogok tudni valaszolni. Egesz mas erzes, mikor 4be kirugom a tuzfalon a gazt, felszemmel nezem a ford merot, hogy lassaj elerjuk a teljesitmenygorbe veget, de nem huzhatom otbe, mert ott mar nem lenne power, meg mikor ejjel ugy zorgetek be a kanyarba hogy mind a negy kerek sir, az utolso gumi morzsa tapad csak es kormanyozni se kell, mert annyit kuszik a hatulja, hogy iven marad mint egy rwd. Nekem ez az eletem, amiota az eszemet tudom. Csak sajnos az anyagi lehetosegim nem engedik meg a becsovezett slick gumis bubarut, pedig azzal biztos hogy a nyalam is kifolyna csapatas kozben. Felelotlen vagyok? Igen. Vallalom a feleloseget? Igen! Meg senkiben nem tettem kart, bar biztos volt mikor a szerencse is besegitett kicsit. Es a rozsafuzer ott log mindig a tukron, barhova is megyek. Remelem segit :) Hiszek benne.

    Smoke & Torque

Új hozzászólás Aktív témák