Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Freel

    tag

    Sziasztok.

    Megkaptam én is ajándékba a Prémium Edition-t. Most a 3000-es kuponnal 7073 HUF lett a vége.
    Linux alatt játszom vele, Lutris-sal inditom az Epic-et és tökéletesen megy a játék, betonstabilan tartja a 60FPS-t. Akit érdekel, Prelati néven a
    Lutris - Snowrunner topikban leirtam mit kell állitani, hogy stabilan menjen a játék.
    6000 HUF-ért vettem egy Red Dragon kontrollert,
    azzal játszom. Tényleg nagyon jó kontrollerrel játszani a játékkal, bátran ajánlom. Egyébként a kontrollert is. Árához képest nagyon massziv, strapabiró, tartós kis szerkezet.
    A játék nagyon jó, hosszú, tartalmas, relaxálós kikapcsolódást ad, mindenképpen megéri az árát, bátran vegyétek meg, ne vacilláljatok rajta.
    Az egyetlen gond ami felmerült számomra a Cruise Control (tempomat) hiánya. Valami megoldást kell keresni, mert nem szeretném a kontrolleremet tönkretenni azért, mert 200 órán keresztül folyamatosan kell tartani a jobb triggert, hogy menjen a járgány.
    Eddig ezt találtam: Cruise Control script.
    Egy script amihez kell az AutoHotkey program. Ha valaki esetleg kipróbálja, kérem jelezzen vissza, hogyan sikerült működésre birni és hasznos-e. Köszönöm előre is.

    Egy kis szösszenetnyi magánélet: karácsonyra úgy néz ki megkapom a Cyberpunk 2077 dobozos változatát, már a szekrényben figyel jó mélyen eldugva. :DDD
    De olvasva a topik hozzászólásokat és az értékeléseket, nem biztos, hogy az a játék lesz amire számitottam. Igy maradt B tervnek a SnowRunner. :C Ebben legalább biztosan nem csalódok. Anno mikor megjelent kipróbáltam és nagyon a kezemre kellett csapnom, hogy abba tudjam hagyni, mert tényleg jó játék lett és folyamatosan érkezik hozzá a rengeteg tartalom. Beszippant rendesen.
    Szóval tényleg jó szivvel ajánlom akár karácsonyi ajándékként is. :R

Új hozzászólás Aktív témák