Hirdetés

  • Olcsó USB WiFi AC adapter

    lo Egy olcsó WiFi AC USB adapter jó szolgálatot jelenthet, ha az új router csak elvileg támogatja a 2,4 GHz-es átvitelt.

  • Destiny 2: The Final Shape teszt

    gp Finiséhez ért a fény és a sötétség egy évtizede indult harca, befutott a Bungie híres játékának a fináléja, amiben pontot tehetünk egy régóta húzódó fontos konfliktus végére.

  • Csúcskategóriás PCIe 5-ös SSD-k a Gigabyte-tól

    ph Az Aorus 14000 Gen5 széria 1 TB-os kapacitástól indul, és mérettől függően 14 GB/sec körüli olvasási sebességet kínál.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Comes

    tag

    Sziasztok!

    Tv vásárlása előtt állok, a kiszemelt egy Q7F. A minap hallottam az egyik áruházban, hogy az újonnan debütáló és az újabb típusokon egyszerűen nem lehet használni a youtube-ot.

    Azt a választ kaptam, hogy jelen pillanatban is kooperálnak az áruházak a gyártóval a probléma megoldása miatt, és egy picit elbizonytalanodtam a vásárlást illetően.

    Várjak, megvegyem most és majdcsak kidobnak valami firmware-t, frissítést ?

    Igazából, több hónapja, több fórum, tesztek, ajánlások, videók után döntöttem ennél a típusnál, szóval "nehéz" helyzetben vagyok.

    Mit javasolnátok ? Van esetlegesen megoldás, vagy marad a mobilon keresztüli "youtubozás" a TV-re küldött képpel?

    Segítségeteket köszönöm!

    ASUS ROG 850W - ASUS Crosshair VIII Dark Hero - Ryzen 9 5950X - 128GB Kingston 3200Mhz DDR4 RAM -ASUS TUF RTX 4080 16GB

Új hozzászólás Aktív témák