Keresés

Hirdetés

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • Mobvoi TicWatch Pro 5 Enduro - kitartás kartárs?

    ma WearOS 3.5, két kijelző, hosszú üzemidő, és zavaró apróságok a legújabb TicWatch modellben.

  • Hauntii teszt

    gp Ki gondolta volna, hogy az élet és halál közti rés ennyire élvezetes lehet? Igaz, szín nem sok fért ebbe a birodalomba, de a Hauntii hangulatával, harcaival és apró fejtörőivel is képes elvarázsolni.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Piftuka

    veterán

    válasz emre #3517 üzenetére

    "Azt azért lehet tudni, még a felszerelés előtt hogy melyik ablakhoz mi tartozik[..]"

    Azt valóban lehet tudni, viszont azt sajnos nem, hogy a harmadik oszlopban majd melyik lesz választható, s melyik lesz "letiltva" egy előzetes módosítás miatt.

    "De a legegyszerűbb megoldást az jelentené, ha a módosítások előtt csinálsz egy mentést, és ha nem tetszik amit elértél akkor visszatöltöd az előző állapotot."

    Ez ebben az esetben sajnos nem működik! :( A játék ezen szakaszában éppen, hogy készülök elhagyni Zatov-ot, s nekikezdeni a Jupiter küldetéseknek.

    A kalibráló szerszámok viszont majd csak Pripyat-ban lesznek elérhetőek.

    Szóval ha most bármelyik fegyveren és/vagy ruhán elvégzem a második oszlopok módosításait, akkor az a módosítás már végleges lesz, s determinálni fogja, hogy a harmadik oszlopban "mi marad", mint lehetőség.

    Ugyanis teljesen nyilvánvaló, hogy a Jupiter és Pripyat helyszínek végigjátszása után (olvastam a különféle Stalker rajongói oldalakon, hogy volt, aki a játék utolsó fél órájában!!! tudta beszereltetni a "Futás" funkciót az Exoskeleton ruhába), nem fogom visszatölteni a Zatov-i játékállást csak azért, mert egy ruhát és/vagy fegyvert rossz irányba fejlesztettem.

    Ezért lenne fontos egy olyan info, ami mutatja, hogy adott cuccok fejlődésfáján melyik kombinációkat lehet kifejleszteni. (Nem tudom, hogy a dobozos játék kézikönyvében van-e ilyen segédlet, viszont nekem a Steam-ről van meg a játék, így azt nem tudom megnézni.)

    Esetleg van értelme átmennem rögtön Pripyat-ba, s megszerezni a kalibráló szerszámkészletet?
    Vagy ezt nem is engedi a program, s úgy van megcsinálva, hogy a játék vége felé lesz erre lehetőség?

    (Egyébként magyarítással játszom én is. A fenti kép nem az én tulajdonom. Azért írtam alá a forrást, hogy lássa mindenki, honnan linkeltem be. ;) )

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák