Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz rétisün #13550 üzenetére

    Megcsinaltam a gauss dolgot, ossze is gyujtottem/vasaroltam loszert hozza, jelenleg 128 db van, es meg tudok venni ha kell.Aha jopofa volt ahogy Kardan kiajult :DDD

    Aarpok : koszonom a valaszokat.Konnyen megtalalhato ez az Elet Vize meg az anti :)) biotikum ?
    A monolit raktarak feltoltese, hmh, epp olyan mint a Hajnalosok-e ? Remek, akkor maszkalhatok bizonyos fegyver utan (nem banom ha leirod hogy mi kell, hogy ne toltsek el 1-2 orat a szukseges fegyver keresesevel/gyujtesevel).Az utolso 2 kuldinel valami extra ?
    A legvegen kapjuk meg Cyborgtol a monolit kepzodmenyt ? Milyen tulajdonsagai vannak ?
    A Heliumot eladtam a fenebe, jo dragan :DD
    Meszarlas : na akkor legalabb jo hogy begyujtottem par raketat, meg egy rakas loszert, lesz amerre elpuffogtassam oket :C
    Az XM8 az jo kis fegyver, csak eppen az nem tetszik benne, hogy keveset sebez...meg panceltorovel is eleg nehez kinyirni egy pancelozott egyent.Igaz vettem fejlesztett panceltorot, azt majd holnap probalom ki, lam azzal milyen.Amugy jo lesz az M60, Vintorez, Gauss, SVD, es az AKMS pancelozott celok ellen :DD

    Fontos : kaptam sarga kartyat az X8 laborhoz.Ugy emlekszem, hogy egy pirosat is meg lehet szerezni, amikor valakik talalkoznak es mi a tetorol le kell lojjuk oket.Ha nem szerzem meg a piros kartyat, mi a kovetkezmenye ? Mert lehet hogy a sargaval beereszt a laborba, de mintha a piros kellene egy masik ajtohoz...

Új hozzászólás Aktív témák