Hirdetés
Legfrissebb anyagok
PROHARDVER! témák
- TCL LCD és LED TV-k
- Házimozi haladó szinten
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- VR topik
- Hisense LCD és LED TV-k
- NVIDIA® driverek topikja
- Intel Core Ultra 3, Core Ultra 5, Ultra 7, Ultra 9 "Arrow Lake" LGA 1851
- Óriási ugrás: teszten az ASUS Zenbook A16 és a Snapdragon X2
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- UHD filmek lejátszása
Mobilarena témák
IT café témák
GAMEPOD témák
Aktív témák
-
elod22
senior tag
Az szuper ha felmegy root nélkül. Jelenleg egy Redmi 3S-em van, de úgy érzem megérett a cserére. Hiába a legfrissebb MIUI, sajnos 2016-os a biztonsági csomag, a 6-os android és utóbbi időben az a 2 gb ram is elég kevés már.
A kamerája nem valami nagy szám, sajnos az új Gcam-ek nem működnek csak custom rommal, mivel nagyon régi az android, úgyhogy hiába kínlódtam a rootolással, végül nem sok értelme volt.
Most egyelőre tapogatózok, hogy mire lenne érdemes lecserélni és olyant szeretnék amivel már lehet egész korrekt fényképeket készíteni. Látom újabban már szinte alap a dupla kamera, honnan lehet tudni, hogy képes optikai zoomra is?
Aktív témák
Aktív témák
Új fizetett hirdetések
Üzleti előfizetők hirdetései
- LG UltraGear 32GS94UX-B OLED Monitor! 3840x2160 / 480Hz / 0.03ms / G-Sync / FreeSync! BeszámítOK
- MacBook Pro 14" 2024 M4 Pro 24GB RAM, 10 CORE CPU, 10 CORE GPU, 1TB SSD, Space Black 27% Áfa, 0459AR
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ultra 9 285K 32/64GB RAM RTX 5070 Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- 226 - Lenovo LOQ (15IRX10) - Intel Core i7-13650HX, RTX 5060
- WYBOT C2 Vision AI vezérelt medenceporszívó
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

