Hirdetés
- Különleges konzollal köszönti a 25 éves Xboxot a Microsoft
- Hét további játékot gyorsít a csodafegyverével az Intel
- Computex 2026: az AI-ra hangolta magát az FSP
- Computex 2026: hűtések és fejlett monitorozás a Montech műhelyéből
- Tízéves az ASRock Taichi, hologramos vízhűtéssel ünnepelnek – Computex 2026
-
50 - 1
19955 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1 50 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
Nimrod
addikt
Erről egészen el is felejtkeztem, pedig én indítottam

Budapest Kálvin tér napos, meleg, picit felhős
-
chili
csendes tag
Hány fok van most Lágymányoson,tudja vki? (vagy valahol a XI ker-ben)
-
CharlieDrop
veterán
Óbuda, Vörösvári út vs. Bécsi út:
Fú a szél mint állat
Napon kellemes
megj.: itt is kötelező a hosszúgatyás bejárás... -
Bagoly
senior tag
OFF
Én tegnap voltam rövidgatyában. Nálunk se örülnek neki, de mélyen megérintett a rosszallásuk. Az egyik kollegának szóltak miatta, de nekem még csak tanfolyamok tartásánál kért meg az ''öreg'' (cégtulaj), hogy ha nem probléma a tanfolyamok ideje alatt jöjjek már hosszúnadrágba. Na üsse kő, belementem
. Tiszta vicc, jó hogy nem találnak ki imidzst a munkatársaknak. 
(Üdvözöllek a rövidgatyás partizánok alakulatában.
)
ON
Nap, süt, szél fúj. Gyerekek, bírja még a tegnapi taft? (Akkor holnap ugye eső, mert a taftot napon, szélben és esőben kell tesztelni
) -
SYZYGY
tag
Heves: eső, dörgés, kb17fok
-
Polesz
addikt
Majd megpusztulok olyan ''hideg'' van Egerben. Fúj a szél, esni is fog (legalábbis úgy látszik). Mindjárt megyek melózni nagy kabátban, félóra múlva meg sütni fog a nap
Tegnap legalábbis így volt 
-
lesaux
veterán
Ma mintha fújna a szél. De remélem, később melegebb lesz, mert rövidgatyában jöttem, és a cégnél nem nézik jó szemmel.

OFF: Bagoly: levélke -
Nimrod
addikt
Budapest III. ker. szeles, napos.
Kálvin tér kevésbé szeles, napos, és kezd meleg lenni
-
fLeSs
nagyúr
vki tudna olyan oldalt mondani neten , ahol vannak élő városképek , pl Budapest-ről?

olyanra gondolok , hogy láttam pl vhol , hogy a Gellért-hegy tetejéről egy kamera nézelődik , és azt lehet nézni online
-
Zsiba
senior tag
Nyíregyháza - qrva meleg van... buli a cégnél, két vodka és két sör után végképp... kint napsütés
-
Marcus
aktív tag
Hát Szerbusz Localhost barátom!
Üdvözlet a többieknek is!
Itt vagyok!

Ennyire hiányoztam?

Itt nálunk kint a szabadban 33 fok van, a lakásban 29 fok.
Szóval már nincs hideg a lakásban sem!

De én nagyon jól érzem magam! Ezt szeretem, amikor ilyen meleg van!
A kinti meleget is egész jól bírom! -
artesz
tag
Bp II ker HHH **********meleg, ********* süt a nap, ********hideg van a szobámban.
Végre elment a rendőrségi szúnyog a ház fölül (kora reggel óta itt zörgött nekem)
Éljen a rendőrség.......... -
Turmoil
senior tag
Hungária krt - Ajtósi sarok, 1. emelet, behúzott szalagfüggöny, légkondi. Még egész elviselhető, 22-24 fok, de most kezdi az ablakot sütni a nap. Délutánra lesz vagy 30 fok, légkondi visszaadja a diplomáját.
Egyszer délelőtt is nagyon meleg lett hirtelen, amikor belibbent ide az egyik igencsak attraktív kollegina
Aztán leszaladt mégegyszer, a hőmérő higanyszála és a pulzusunk meg felszaladt. Kimerítő ez a munka
-
Nimrod
addikt
Emlékeztet ez az idő a tavalyi érettségimre. Akkor is ilyen dög meleg volt

-
neduddki
nagyúr
HI!
XI. ker. KGT-Tszcse ragyogo napsutes, 30 fok kinn benn 25 csak a nyakam nem szeresse a kondit:-((((((
udv
neduddki -
nap
addikt
Szeged, meleg, napsutes, lagy szello; felho sehol.
Vizsga megvan.
-
bazs
aktív tag
Sopron, meleg, nap, lengedező szellő, igazi strandidő, én meg programozni fogok

-
.:SzvData:.
tag
Hi!
Várpalota: derült ég, retinaporlasztó napsütés kb 30-33 fok bent lakásban 26..
panel ofkoz ;[
éjjel jó kis vihar volt fél egy körül ugy 30 percig leesett kb 5 csepp esső de annyit villámlott hogy komolyan beilyedtem és kihúztam falból minden vasat amit sajnálnék ha elszál
.. -
zsoltee10
addikt
Móricz Zsigmond körtér: Szikrázó napsütés, meleg mint állat, enyhe szellő.
-
Bagoly
senior tag
OFF (csak nem haragudtok meg érte..)
Szóval nekem ok-s a mészáros. Mikor dolgozol? holnap? (Egyébként melyik végén van a MOL-kút?)
ON
Venti már megy
(Isteni sétám a Fogarasin megtette hatását: izzadok, mint a ló) -
localhost
Közösségépítő
De hol van ebből a topicból Marcus, az időjárásfelelős??

-
localhost
Közösségépítő
http://www.jesolo.it/content.asp?L=1&IdMen=133
Szikrázó napsütés, lágy szellő, hideg sör

-
petakpa1
őstag
Debrecen, Postakert - Forgách utca:
ragyogó napsütés, kezd dög meleg lenni

-
Thx1138Hu
tag
Kecskemét...30 fok..meleg...néha néha enyhe szél
-
Nimrod
addikt
Most már Kálvinon is napsütés, fulladt meleg.
-
dnacrew
tag
Győr: szóráványos felhőzet, napsütés, gyenge szél
Amugy klíma 20-22C!
-
micro
addikt
Bp belváros, Bazilika mellett: Kint dög meleg, bent nincs légkondi 21°C.
Vastag falak rulez! Szeptemberre csak felmelegszik.
Télen fűt nyáron hűt!!!
-
launcser
senior tag
6ker Hősök tere felé: immos meleg van
Blaha 20 perccel ezelőtt: kemény meleg volt
szoba: 27 fok, meleg
útközben 1-2 száradó tocsa teszi fülledté az időt -
lesaux
veterán
OFF:
Mészáros u., a MOL-kút mellett. Találkozhatunk, ha éppen dolgozom aznap.
ON:
Kimerészkedtem a szabad levegőre. Dög meleg van. -
Protoss
senior tag
off:

Ne nézz a fénybe testvér! Ne nézz a fénybe!!!
(Mielőtt megvádolnak, hogy komolytalankodok, annyit, hogy a magyar sírva vigad és nevetve sirat. Igazából
)
on
Pakson most már nagyon meleg van. És sehol az enyhülés! -
Sea-you
csendes tag
Budapest 5.kerulet 7.emelet.
Az idojaras kellemes, a legkondi miatt kulonosen
Az ablakon kinezve napos, kicsit felhos az eg, a TAFT meg most is tart 
-
bdav
őstag
Vác, le van engedve a redőny, mert különben nem látnék semmit a monitoron a szembe sütő nap miatt (pont ugy van rakva hogy a szemembe is megy fény, meg a monitorrol is tükrözödik)
-
HEBI
senior tag
Győr, megy a venti, süt a nap!
-
Bagoly
senior tag
OFF
Nem mondod, hogy ott dolgozol? Ott lakom a vár alatt. Nem tudunk találkozni valamikor vinyó ügyben? (Munka után, ilyesmi....)
/OFF
Amúgy...
Budapest, pillangó park (Nem is olyan távol Bikertől
[már ha még itt van])
Verőfényes napsütés (lassan indul a venti az asztalomon
) -
Nimrod
addikt
-
bcs
aktív tag
Dózsa Gy. út - Váci út útkereszteződés: süt a nap, kint meleg van, bent légkondi.
-
Protoss
senior tag
Hali!
Paks:
éjszaka zivatar (kevés csapadékkal) + fény és hangjáték (vagy csak az erőmű volt
)
Reggel: kellemes tavaszos, napos idő
Délelőtt: meleg, napos, szélcsend
Üdv -
biker
nagyúr
-
jeges
senior tag
Bp, Margit-híd budai hídfő: napsütés, felhőtlen égbolt, lengedező szellő
-
Ketama
aktív tag
IX. ker, Illatos út: szikrázó napsütés, enyhe szél, erős forgalom
Kint meleg van bent hűvös, légkondi rulez! 
-
Joseph
tag
Bikert csak megerősíteni tudom!! :

-
Ye_Nő
tag
Szilágyi fasor, Városmajor: szikrázó napsütés, kint 34 C, bent 23 C. (procihőmérséklet 56C... mostmilesz?!
) -
fLeSs
nagyúr
13ker , Duna Plaza környéke , süt a nap mint állat , kicsit fúj a szél ...
-
vernyul
tag
Budaörs ragyogo nbapsütés és madárcsicsergés klima 25 fok

-
ödönke
aktív tag
ehh 15 éves azért elmultál?

-
lesaux
veterán
-
Rox
tag
Debrecen, Kálvin tér napsütés. A T@ft itt is megállja a helyét...

-
biker
nagyúr
-
Frederic
tag
-
Nimrod
addikt
Budapest Kávin tér fúj, borús.
Másutt?
Új hozzászólás Aktív témák
-
50 - 1
19955 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1 50 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Precision 7670 27% 16" FHD+ IPS i7-12850HX RTX A4500 32GB 1TB NVMe magyar vbill gar
- Üzletből, gyári garanciával ASUS TUF Gaming A16 RTX 4070/Ryzen 9/32GB RAM/1TB SSD
- Ryzen 7 7800X3D + ASUS TUF Gaming B650E-E WiFi + G.Skill Flare X5 Series 32GB
- 10400f / 16 gb cl16 3000hz / msi rtx 5060 8gb /240 ssd 1 tb hdd /500 w táp kolink / h410m alaplap
- BRUTÁLIS CSÚCSKATEGÓRIÁS GAMER PC / WORKSTATION ELADÓ (RTX 5080, Ryzen 9, 32GB DDR5, 2.5TB NVMe,
- HIBÁTLAN iPhone 14 128GB Blue -2 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS5628
- Alienware 500HZ AW2524HF 24,5" Monitor 27% ÁFÁS
- ÚJ/BONTATLAN Microsoft Surface Laptop 6 Ultra 7 165H 16GB 512GB
- PlayStation 5 SLIM DIGITAL 1 TB + kontroller 2027.12.14-ig garanciális, számlával!
- 3440 x 1440 100Hz!!! 65W PD 34" CURVED 1800R Samsung C34H890WGR - 1 év garancia!
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest



. Tiszta vicc, jó hogy nem találnak ki imidzst a munkatársaknak. 
(Isteni sétám a Fogarasin megtette hatását: izzadok, mint a ló)



