- A Micron újszerű módszerrel javítja QLC-s SSD-jének sebességét
- Több játékon engedélyezi az FSR 4-et az új AMD Software
- Hamarosan leszűkíti a támogatott hardvereit az NVIDIA
- Vezeték nélküli fülhallgatók
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Feketehalálra váltja a kékhalált a Microsoft
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 7***(X) "Zen 4" (AM5)
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Fujifilm X
- TCL LCD és LED TV-k
Új hozzászólás Aktív témák
-
dabadab
titán
válasz
Rickazoid #404 üzenetére
"azért nem lenne olyan elborult ötlet, ha a BIOS és az op.rendszer közt lenne még egy réteg, ami kezelné az összes hardvert"
Amennyire ezt ésszerű megvalósítani, ez annyira tulajdonképpen meg is valósult az USB-s cuccoknál, ahol egyébként jól látszanak a dolog előnyei meg hátrányai is.
-
dabadab
titán
Ugyaninnen:
"For Windows customers, Microsoft is using the Windows Certification program to ensure that systems shipping with Windows 8 have secure boot enabled by default"illetve: "OEMs are free to choose how to enable this support"
Tessek felfigyelni, hogy nem "whether", hanem "how" szerepel.
Ezek utan nem nagyon latom, hogy miert kellene torolni vagy atirni.
-
dabadab
titán
válasz
Gregorius #290 üzenetére
Az a programmatic cucc szerintem arra utal, hogy fizikai jumpert vagy ilyesmit kepzeltek el, mert hat a BIOS setupja is program, ha az ki tudja kapcsolni, akkor mas is. Marpedig egy ilyen jumper egyreszt megdobja a gyartasi koltsegeket, masreszt meg laptopban meg hasonlo helyeken a bizeralgatasa sem trivialis, szoval nem ugy tunik, hogy egy ilyen kapcsolo nagyon nepszeru lenne a gyartoknal.
-
dabadab
titán
válasz
#95590400 #264 üzenetére
Tehat akkor egy ilyen hir kapcsan arrol nem lehet irni, hogy ez mennyire nem jo a Linuxnak, csak arrol, hogy mennyire nem jo, hogy arrol irnak, hogy ez nem lesz jo a Linuxnak?...
En meg azt gondolom, hogy a forum pont az ilyen ontopik dolgokra van.
Az meg, hogy az emberek 99%-at nem erdekli?... Az emberek legalabb 99%-at rettenetesen foglalkoztatjak olyan dolgok, amik hidegen hagyjak az emberiseg legalabb 99%-at. Ez ilyen. -
dabadab
titán
-
-
dabadab
titán
Azt a részt sikerült megtalálni a cikkben, amikor az történik, hogy "Microsoft clears up Linux confusion"? Mert elolvastam az egészet és én nem láttam ilyesmit. Egyáltalán, milyen confusion az, amiről szó van?
Konkrétum gyakorlatilag semmi nincs a cikkben, amúgy meg kb. az van abban is, mint amit eddig is lehetett tudni.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Motoros topic
- Itthon is kapható lesz a kerámia Xiaomi Band 10
- Elektromos autók - motorok
- A Micron újszerű módszerrel javítja QLC-s SSD-jének sebességét
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Microsoft Excel topic
- Több játékon engedélyezi az FSR 4-et az új AMD Software
- Hamarosan leszűkíti a támogatott hardvereit az NVIDIA
- Vezeték nélküli fülhallgatók
- LEGO klub
- További aktív témák...
- GAMER PC RTX 3060 Ti 32GB RAM FULL HD / 1440p
- MSI Claw A1M 036 Konzol
- AKCIÓ!!! GAMER PC: Új i5-14400F +Új RTX 3080 +Új 16-64GB DDR4! GAR/SZÁMLA! 50 FÉLE HÁZ!
- HP Prodesk 600 G3 mini PC i5 7500T / WIFI / 8GB DDR4 / 256GB SSD / Type-C / 3x DP
- Dell Precision 7520, 15,6" FHD, I7-7820HQ, 16GB DDR4, 256GB SSD, M1200 4GB VGA, WIN 11
- Samsung Galaxy A13 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- QNAP TS-870U-RP 8 lemezes Rack NAS
- LG 65QNED87T / 65" - 164 cm QNED / 4K UHD / 120Hz & 3ms / HDR 10 Pro / FreeSync Premium / HDMI 2.1
- Honor Pad X8 64GB, Wi-Fi, 1 Év Garanciával
- ASUS Radeon HD6950 DirectCU II 2GB 256bit GDDR5 EAH6950 DCII/2DI4S/2GD5 Videokártya eladó
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest